• Жълт картон за Иван Петков.

90+3'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев бе изгонен от главния рефер Неделчо Гаджалов. Това се случи след поредното оспорване на съдийско решение от страна на наставника на варненци.

90+1'
  • Иван Петков заменя голмайстора на Етър Дани Младенов.

88'
  • Нов удар на Ради Василев, но отново неточен.

88'
  • Удар на Ради Василев, който праща топката в аут.

81'
  • Велко Батрович заменя Иван Стоянов за Етър.

79'
  • Ерик Почански заменя Жилсон Варела.

75'
  • Изстрел на Никола Колев, който минава покрай вратата.

74'
  • Петър Витанов отстъпва мястото си на Емил Янчев.

71'
  • Георги Божилов заменя голмайстора Патрик Андраде.

68'
  • Жълт картон за Кононго за оспорване на съдийско решение.

60'
  • Отборът на Черно море бележи втори гол в мача, който бе отменен заради засада. Телевизионните повторения обаче показаха, че такава не съществува. Резервата Ради Василев се разписа след пас на Георги Илиев, но при детайло разглеждане на ситуацията се видя, че засада не съществува.

57'
  • ГООООЛ за ЧЕРНО МОРЕ! Патрик Андраде бележи първия си гол в Първа лига. След пробив на Фенуш отляво, топката бе подадена към Георги Илиев, който обаче пропусна и остави на Андраде, който с техничен и премерен удар от около 25 метра порази целта за 1:1.

51'
  • Хубава атака за Черно море отляво, която завършва с корнер в полза на гостите.

50'
  • Фаул в полза на Етър. Георги Сърмов пробва директен обстрел на вратата, но след рикошет в стената, Макенджиев успява да улови.

47'
  • Радослав Василев заменя Жоржиньо в състава на Черно море.

47'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Патрик Андраде получава жълт картон, след като умишлено задържа Боджадж в центъра на терена.

45+1'
  • Корнер за Черно море. След последвалото разиграване, Патрик Андраде стреля от близо 30 метра, но Христо Иванов отново без проблеми се справи.

37'
  • Нов шанс за Черно море, при който Жоржиньо отново се озовава на добра позиция в пеналта, но Крум Стоянов е позициониран добре и успява да спре нападателя на гостите.

32'
  • Жорже Жоржиньо стреля по диагонала, но право в ръцете на Христо Иванов, който без проблеми лови.

29'
  • Силен шут на Димо Атанасов от далечна дистанция, но топката излиза високо в аут.

26'
  • Корнер за Етър.

21'
  • 15'
  • ГООООЛ за ЕТЪР! Даниел Младенов открива в полза на домакините. Варела получи отдясно, овладя топката и комбинира с Боджадж, който пробва удар, но вместо това коженото кълбо попадна в Дани Младенов на левия фланг, а опитният фубтолист с лекота я насочи в мрежата.

9'
  • Втори жълт картон в мача. Мирослав Енчев го получава за нарушение пред наказателното поле.