• Последна смяна в мача. Бранимир Костадинов заменя Христо Попадийн.

• Али Соу влиза на мястото Едвин Джеси за ЦСКА.

• Жанио Бикел заменя Рубен Пинто.

82'
  • Валентин Антов заменя Тиаго Родригес.

73'
  • След последвалото разиграване от корнера Бодуров стреля много опасно, но топката излиза над вратата.

71'
  • Корнер в полза на ЦСКА.

70'
  • Н'Диайе заменя Светослав Ковачев за Дунав.

69'
  • Коконов е заменен от Исмаил Иса за Дунав.

61'
  • Невероятен шанс за Мауридес. Бразилецът бе изведен отлично от Кристиан Малинов, овладя топката и останал сам срещу Антонов, стреля силно, но вратарят успя да избие.

60'
  • Страхотен шут на Светослав Ковачев, който затруднявам максимално Черниаускас. Вратарят на ЦСКА обаче успява да избие в корнер.

57'
  • ГОООЛ за ЦСКА! Страхотно попадение на Едвин Джеси. Той получи топката на границата на наказателното поле, финтира бранител на Дунав и с много техничен удар с левия крак прати топката в далечния ъгъл на вратата. Станислав Антонов докосна топката, но не успя да предотврати гола.

47'
  • Начало на второто полувреме.

45+1'
  • Край на първата част.

45+1'
  • ГОООЛ за ЦСКА! Мауридес бележи деветия си гол в Първа лига. Нападателят надскочи всички в наказателното поле след прецизно центриране на Тиаго Родригес от фаул отдясно и с лекота насочи топката с глава в мрежата.

40'
  • Жълт картон на Попадийн. Футболистът на Дунав получи официално предупреждение за влизане в краката на Жеферсон, но телевизионните повторения поакзаха, че футболистът на Дунав едва докосва бранителя.

39'
  • Тиаго Родригес стреля директно от фаул от близо 25 метра, но топката минава над вратата.

35'
  • Първи удар към вратата на Дунав, отправя го Жоржиньо, който стреля с глава, но не затруднява по никакъв начин вратаря на домакините.

33'
  • Корнер в полза на ЦСКА, който е първият ъглов удар в мача.

33'
  • Центриране към Чорбаджийски от фаула, но централният защитник на ЦСКА не успява да стреля добре с глава.

28'
  • Нарушение на Васев срещу Рубен Пинто дълбоко в половината на Дунав. Удобна възможност за центриране в наказателното поле на домакините.

28'
  • Далечен удар на Светослав Ковачев, който минава далеч от целта.

25'
  • Прекрасна възможност за Дунав! Ахмед Ахемдов получава страхотен пас отляво от Божидар Васев и стреля от въздуха, но високо над вратата.

21'
  • Хубаво подаване на Красимир Станоев към Попадийн на десния фланг, но въпреки че топката мина зад гърба на Жеферсон, футболистът на Дунав не успя да я стигне.

18'
  • Равностоен първи четвърт час на Градския стадион в Русе. Двата тима хвърлят сериозни сили в центъра на терена, но точните удари към едва от двете врати липсват.

15'
  • Продължителна атака за ЦСКА, която обаче вместо с удар, завършва със засада на Станислав Манолев.

13'
  • Страхотна първа възможност в мача, която се разкрива пред домакините от Дунав! Първо Ахмед Ахмедов, а след това и Балджийски обаче не успяха да стрелят към вратата на "червените" от удобни позиции в наказателното поле на гостите.