• Добавеното време на първата част е 1 минута

45'
  • Пряк свободен удар за Дунав. След центрирането отдясно, топката попадна в Динков, който акробатично стреля, но топката уцели бранител на Черно море

41'
  • Красимир Станоев прати топката във вратата на Черно море директно от отсъден непряк свободен удар.Топката обаче не беше закачена от никой преди да влезе във вратата и гол нямаше.

38'
  • Жълт картон за Георги Илиев за професионален фаул

35'
  • Удар на Фенуш, доста слаб и Макенджиев спаси

32'
  • Георги Илиев изравни резултата от дузпа, която беше отсъдена за нарушение на Исаевски срещу изпълнителя на наказателния удар

28'
  • Жълт картон за Мартин Ковачев от Дунав

28'
  • Удар на Динков с глава след центиране отляво, прати топката на сантиметри над напречната греда

26'
  • Корнер за Дунав, Васев центрира на първа греда, бранител изчисти напред

25'
  • Божидар Васев откри резултата след точно изпълнена дузпа, която беше спечелена от Иса, който сякаш беше подкосен от Пламен Димов, а съдията отсъди наказателния удар.