• Меледже остави съотборниците си в намален състав, след като получи втори жълт картон.

• Смяна за ЦСКА. Десподов влиза, Кубемба излиза.

82'
  • Вутов има нужда от лекарска помощ

80'
  • Удар на Каранга, но бранител на гостите изчисти кълбото на метър от голлинията.

79'
  • Смяна в Ботев. Неделев излиза, влиза Косоко

76'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Неделев стреля директно от далечно разстояние, но Китанов улови.

74'
  • След изпълнението му не последва опасност за Китанов.

71'
  • Вутов не успя да накаже ЦСКА, последва корнер за пловдивчани.

70'
  • Първа смяна в състава на Ботев. Серкан Юсеин влиза, излиза Крум Стоянов.

67'
  • Пинто потърси Меркадо в наказателното поле, но той се подхлъзна и не успя да затрудни Чворович.

67'
  • Нова смяна в състава на ЦСКА. Кевин Меркадо влиза, излиза Арсенио.

63'
  • Педро опита да матира Чворович, но отбраната на Ботев се справи.

58'
  • Меледже има нужда от лекарска помощ

56'
  • Шут на Рубен Пинто от далечно разстояние, далеч от целта

54'
  • Жълт картон за Симао, след като наруши тактически правилата.

51'
  • Нов корнер за ЦСКА. Центриране в наказателното поле, Чворович боксира кълбото напред.

50'
  • След втория пореден корнер нямаше опасност за Чворович.

49'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението му последва нов.

48'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първата част

45+1'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Балтанов центрира в наказателното поле на ЦСКА, Китанов боксира и предотврати атаката на Ботев.

43'
  • Шут на Руи Педро, кълбото прелетя встрани от вратата.

41'
  • Неделев центрира от пряк свободен удар. Балтанов засече топката, а тя мина в опасна близост до вратата на Китанов.

40'
  • Манолев опита нещо средно между пас и удар в наказателното поле на Ботев, но Чворович улови кълбото.

38'
  • Центриране на Манолев, но атаката на ЦСКА приключи безславно

37'
  • Медицинска помощ за Балтанов

31'
  • Чворович изпревари Каранга при една от опасните атаки към вратата на Ботев, стражът на "канарчетата" излезе извън наказателното поле и отигра кълбото с глава.

28'
  • Корнер за ЦСКА. Пинто центрира, Руи Педро засече топката на първа греда, но Чворович улови кълбото.

26'
  • Симао падна в наказателното поле на Ботев, той падна, но дузпа нямаше.

24'
  • Китанов отново се справи след шут от дистанция към него на Антонио Вутов.

23'
  • Арсенио стреля нескопосано в аут от около 20 метрова дистанция

22'
  • Жълт картон за Вутов, след като грубо наруши правилата срещу Пинто.

21'
  • Смяна в състава на ЦСКА, влиза Манолев, Дюлгеров излиза, след като не успя да продължи мача.

17'
  • Дюлгеров има нужда от лекарска помощ

16'
  • След изпълнението на корнера от страна на Ботев, нямаше опасност за Китанов.

14'
  • Китанов направи невероятно спасяване, след като Виана стреля от няколко метра.

13'
  • Корнер за Ботев. След центрирането на Неделев, Виана не успя да се справи и отбраната на ЦСКА се справи.

11'
  • Арсенио не се разбра с Недялков и топката не беше в опасна близост до Чворович.

10'
  • Шут почти от центъра на Вутов, кълбото излезе в аут.

7'
  • Първа опасност и тя е за гостите от Ботев. Фернандо Виана стреля добре от 12-ина метра, но Китанов прояви рефлекс и парира удара.

5'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. След изпълнението му "червените" не успяха да направят опасна атака.