• 77’ (д) Георги Илиев
  • 57’ Мартин Тошев
  • Край на мача. Реваншът в София е на 11 май.

90+6'
  • Извеждащо подаване в наказателното поле на Септември, Галев излиза и пресреща Фабиньо. Стражът улови сигурно, но получи някаква травма. Все пак ще продължи мача.

90+3'
  • Страхотен шанс за Илиев да увеличи преднината на Черно море, но Васил Добрев самоотвержено блокира удара му в наказателното поле.

90'
  • Възможност за Будинов, който намери по фланга Стоичков, влезе в пеналта и бе потърсен със центриране, но Даниел Димов блокира опита му.

88'
  • Даниел Димов отправи опасен удар, Галев улови топката.

87'
  • Марек Кузма отправи опасен удар с глава, но топката премина над вратата на Септември.

86'
  • Стефан Станчев получава жълт картон.

84'
  • Фабиньо заменя Божилов.

84'
  • Добро спиране на Стоичков, той извежда Мартин Тошев на позиция за стрелба, но шутът му е неточен.

83'
  • НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ДА ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ИГРАЧ НА МАЧА - ТУК!

83'
  • Мирослав Будинов заменя Иван Тилев.

82'
  • ГОЛ от дузпа за Черно море! Георги Илиев не даде шанс на Галев и реализира дузпата.

77'
  • Това е втори жълт картон за Фабиано и той получава червен и напуска игра.

76'
  • ДУЗПА за Черно море. След центриране отдясно на Илиев, Фабиано игра с ръка в наказателното поле, и след сигнал на помощниците си, Волен Чинков отсъди дузпа.

76'
  • Дани Кики получи разтежение и напуска по-малко от четвърт час, след като се появи в игра. На негово място - Марек Кузма.

75'
  • Иван Стоянов получава жълт картон.

72'
  • Страхотна възможност за Черно море, Божилов центрира отляво, Василев свали с глава за Кики, той от упор стреля от десетина метра, но не намери очертанията на вратата.

69'
  • Три поредни атаки на Черно море завършват с изсипана топка в пеналта и разбъркване, но няма кой да нанесе последен удар.

67'
  • Жълт картон за Георги Божилов.

65'
  • Дани Кики заменя Мехди Фенуш.

61'
  • ГОЛ за Септември! Мартин Тошев е изведен по конец от Борис Галчев, в дъгата пред наказателното поле, и оттам с прецизно изпълнение изравнява резултата - 1:1!

57'
  • Илиев изпълнява след фаула, центрира отлично, Ради Василев се размина за малко с точен удар.

53'
  • Фабиано Алвеш получава жълт картон.

53'
  • 52'
  • Меледже Омнебес заменя Димитър Костадинов.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • ГОЛ за Черно море! В последната минута от редовното време на първото полувреме Черно море получи правото да изпълни пряк свободен удар на перфектна позиция за директен обстрел. Георги Илиев застана зад топката и с поредното си перфектно изпълнение даде аванс на варненци.

45+1'
  • Още неприятности за Септември, Иван Стоянов също получи травма, но ще се опита да довърши полувремето.

39'
  • Крис Гади получава жълт картон.

32'
  • Удар от движение на Георги Божилов, не намери целта.

29'
  • Фантастичен шут на Борис Галчев, насочи от разстояние топката в горния ляв ъгъл на Макенджиев, но стражът на Черно море направи не по-слабо спасяване.

27'
  • Елтон дош Реиш получи контузия и е принудително заменен от Петър Генчев.

21'
  • Още пропуснати възможности от Черно море. Първо Минчев не успя да засече центриране на Кононго отляво, а след това Станчев отправи шут, но в ръцете на Галев.

20'
  • Ново центриране в наказателното поле на Септември, Хасани засече с глава, но ударът му не затрудни Галев.

17'
  • Георги Илиев изпълнява пряк свободен удар вляво от пеналта на Септември, Фенуш и други футболисти в наказателното поле се разминаха с топката, след което тя облиза гредата и излезе.

14'
  • Първи корнер и за Черно море, Георги Илиев го изпълни, но защитата на Септември внимаваше.

12'
  • Първи добър удар за Черно море, отправи го Георги Илиев от 16-17 метра, но Галев улови.

11'
  • Първи корнер за Септември, Борис Галчев центрира, но нямаше негов съотборник, който да засече.