• Трета смяна в тима на Черно море. Георги Илиев е заменен от Мирослав Енчев.

90+2'
  • Жълт картон за Радослав Василев от Черно море.

87'
  • Атака на Черно море. Аристоте Ндонгала стреля встрани от вратата на Локо Пловдив.

86'
  • Изстрел на Виктор Генев встрани от вратата на гостите.

84'
  • Смяна и в тима на Черно море. Дани Кики напуска игра, а на негово място влиза Патрик Андраде.

81'
  • Смяна в тима на Локо Пловдив. Октай Юсеин заменя Ален Ожболт.

80'
  • Греда за Локомотив Пловдив! Димитър Илиев стреля по посока вратата на варненци от далечна позиция, топката рикошира във Виктор Генев и се отби в гредата.

78'
  • Изстрел на Аристоте Ндонгала, но встрани от вратата на Локо Пловдив.

75'
  • Жълт картон от Абделхаким Буна от Локомотив Пловдив.

75'
  • Втора смяна в тима на Локомотив. Уирис Густаво Де Оливейра заменя Янко Ангелов.

69'
  • Смяна в състава на Локомотив. Вилим Посинкович заменя Бирсент Карагарен.

67'
  • Аристоте Ндонгала проби отдясно по атаката на Черно море и центрира, но защитата на гостите се справи.

66'
  • Бирсент Карагарен стреля, но право в стената от играчи на Черно море.

65'
  • Нарушение на Виктор Генев срещу Анте Аралица пред наказателното поле на Черно море.

64'
  • Атака за Черно море. Петър Витанов стреля, но прати топката над вратата.

62'
  • Шанс за Черно море! Мартин Луков на два пъти спаси вратата си след удари на Виктор Генев и Пламен Димов.

58'
  • Корнер за Черно море. Георги Илиев центрира, но Везалов първи стигна до топката и изби.

57'
  • Гостите владеят, но варненци се справиха добре в защита и Ради Василев отне топката.

56'
  • Нова атака за Локомотив. Абдулахи центрира, но Виктор Генев се намеси навреме в защита.

52'
  • Атака за Локомотив. Аралица опита да намери Ожболт, топката стигна до Мустафа Абдулахи, който обаче стреля неточно.

49'
  • Корнер в полза на Локомотив Пловдив.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Иблиас Хасани получава лекарска помощ след като бе настъпен.

45+2'
  • ГОЛ за Черно море! Дани Кики реализира след като получи от Радослав Василев и стреля отлично за 2:0 в полза на варненци.

42'
  • Черно море атакува. Дани Кики опита удар, топката стигна до Ради Василев, който не успя да отиграе добре.

42'
  • Смяна в тима на Черно море. Жоржиньо е заменен от Ради Василев.

41'
  • Жълт картон за Димитър Везалов от Локомотив Пловдив.

40'
  • Изстрел на Димитър Илиев от пряк свободен удар, а Георги Китанов спаси.

38'
  • Жълт картон за Пламен Димов, който спря Анте Аралица при атака на гостите.

36'
  • Опасна атака за Локомотив Пловдив, Буна стреля, Китанов се намеси, а Карагараен опита да избие топката от ръцете му, при което бе отсъден фаул.

36'
  • Жоржиньо напредва в атака за Черно море и стреля, но право в ръцете на Мартин Луков.

34'
  • Опасност пред вратата на Локомотив Пловдив, но не се стигна до удар.

33'
  • Пламен Димов намери Ндонгала в предни позиции, но Лукас Масоеро се намеси навреме и не позволи удар към вратата.

29'
  • Буна центрира в наказателното поле на Черно море, но там Дани Кики е в добра позиция и върна спокойно към вратаря Китанов.

28'
  • Атака за Черно море, Аристоне Ндонгала не си поведе добре топката и тя излезе извън очертанията на терена.

27'
  • Димитър Илиев пусна към Анте Аралица с дълго подаване, но той не успя да задържи топката. Атаката приключва след като е отсъдена засада на Ален Ожболт.

25'
  • Далечно центриране към наказателното поле на Локомотив на Дани Кики, но то бе твърде силно и топката излезе извън терена.

21'
  • Везалов опита да изведе в предни позиции Абдулахи за Локо Пловдив, но Георги Китанов излезе навреме и предотврати опасността.

19'
  • Корнер за Черно море, Ален Ожболт изби топката.

16'
  • Витанов подаде към Жоржиньо в предни позиции за Черно море, но Димитър Везалов му противодейства добре.

16'
  • Нова атака за Локомотив Аралица пусна към Ожболт, който стреля, но топката мина покрай вратата на домакините от Черно море.

15'
  • Атака за Локомотив, която приключва с удар с глава на Анте Аралица, но не затрудни Георги Китанов.

11'
  • ГОЛ за Черно море! Георги Илиев бе точен от бялата точка за 1:0 за Черно море!

6'
  • Дузпа за Черно море за нарушение на Ален Ожболт срещу Жоржиньо в наказателното поле на Локомотив!

5'
  • Георги Илиев центрира в наказателното поле на Локомотив, където бранител игра с топката.

5'
  • Черно море подхвъща атака по левия фланг. Илиев намери Хасани, който подаде към наказателното поле, но Жоржиньо се забави. Ндонгала опита удар, Луков се намеси и следва ъглов удар.