0 : 1

• 39’ Амаду Сукуна
  • Край на мача

90+2'
  • След изпълнение на пряк свободен удар Черно море не съумя да изравни резултата и загуби срещата.

90+1'
  • Жълт картон за Венков

87'
  • Смяна в състава на Левски. Алекс Боримиров влиза, излиза Нар.

84'
  • Опасна атака за Левски, Краев се засуети и не успя да реализира втори гол за Левски.

83'
  • Бабатунде Адениджи излиза от терена, влиза Юруков.

80'
  • Нар също пропусна да се разпише, след като на успя да прехвърли Михайлов.

77'
  • Отново пропуск на Бабатунде Адениджи.

74'
  • Николай Минков влиза за тима на Черно море, излиза Даниел Георгиев.

73'
  • Жълт картон за Сукуна

70'
  • Сукуп получи втори жълт картон и остави съотборниците си в намален състав

68'
  • Жълт картон за Нар

65'
  • Ивайло Найденов излиза, влиза Пиргов

65'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Георги Илиев е зад топката, центрирането му не намери футболист на Морето в наказателното поле на Левски

64'
  • Бурабия опита да прехвърли вратаря Михайлов с удар от центъра на терена, но не сполучи. Като цяло хрумването беше отлично.

63'
  • Бурабия матира четирима футболисти на Черно море и пусна кълбото към Бабатунде Адениджи, който е в положение на засада, но такава нямаше.

62'
  • Корнер за Левски, след като Краев успя да го спечели. След късото изпълнение не последва опасност за състава на Георги Иванов.

60'
  • Сукуп с жълт картон

57'
  • Кузма засече центриране на Георги Илиев към вратата на Левски, но кълбото мина малко над напречната греда.

52'
  • Пламен Николов има нужда от лекарска помощ

47'
  • Мартин Костадинов влиза на мястото на Лопес

46'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Балджийски влиза Коконов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Балджийски стреля неточно към вратата на Кръстев.

45+1'
  • Георги Илиев застана зад топката при пряк свободен удар, но прати топката над напречната греда.

43'
  • Яблонски получи жълт картон

42'
  • Амаду Сукуна успя да материализира превъзходството на Левски, след като от няколко метра откри резултата.

39'
  • Жълт картон за Александър Цветков, който задържа Бабатунде Адениджи

35'
  • Венков успя да спре опасна атака на Левски, която търсеше Бабатунде Адениджи.

34'
  • Нов пропуск за Левски дело на Адениджи, който от няколко метра не успя да преодолее съпротивата на черноморския вратар.

31'
  • Пряк свободен удар за Черно море. След изпълнението не се получи опасност за отбраната на гостите от Левски

30'
  • Огнянов опита центриране към Михайлов, който изчисти кълбото добре и атаката на Левски пропадна.

28'
  • Корнер за Левски. След късото изпълнение футболистите на "сините" не успяха да застрашат вратата на Черно море.

21'
  • Нар стреля неточно над вратата на Михайлов.

20'
  • Пряк свободен удар за Черно море. След центрирането на Лопес не се получи опасна атака за домакините.

19'
  • Корнер за Черно море. Георги Илиев центрира, Кръстев улови кълбото

16'
  • Опасна атака за Левски, Бабатунде Адениджи вместо да матира Михайлов от няколко метра не успя да нанесе удар, кълбото отиде в Краев, който я вкара във вратата, но имаше засада.

12'
  • Венков изчисти кълбото пред голлинията след опасна атака на Левски, Огнянов пусна пас към Сукуна, който не съумя да стигне до топката, тъй като беше изпреварен от бранителя на домакините.

10'
  • Балджийски беше на голова ситуация, стреля от далечно разстояние по диагонала, Кръстев изби, а добавката отново на Балджийски не намери целта.

5'
  • Топка към Краев, който не успя да овладее кълбото добре и бранител на домакините се справи със ситуацията.

4'
  • Центриране в наказателното поле на Черно море, но Венков е на мястото си и изчисти напред.