• Край на мача!

90+3'
  • Симао излиза, влиза Бумал

86'
  • Гол за ЦСКА - 0:1! Станислав Манолев пробив отдясно, след което центрира в наказателното поле на Черно море, където Каранга бе оставен непокрит и с глава изпрати топката във вратата на Михайлов.

81'
  • Костадинов центрира добре в наказателното поле на ЦСКА, но не сполучи да затрудни отбраната на "червените"

80'
  • Стефан Станчев получи втори жълт картон и Черно море ще доиграе с човек по-малко.

78'
  • Даниел Георгиев получи жълт картон.

76'
  • Кубемба замени Арсенио в състава на ЦСКА

75'
  • Смяна в Черно море, влиза Хосе Лопес, излиза Георги Илиев

67'
  • Марек Кузма получи жълт картон.

66'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението му не последва опасност за Михайлов

66'
  • Чорбаджийски получи жълт картон.

65'
  • Стефан Станчев получи жълт картон.

64'
  • Удар на Десподов в аут

63'
  • Каранга пропусна за пореден път голово положение пред вратата на Михайлов, вратарят на Морето се справи.

59'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Десподов заменя Меркадо.

57'
  • 56'
  • Смяна в състава на Черно море. Балджийски се появява на терена на мястото на Минков

55'
  • Манолев получи жълт картон.

54'
  • Симао опита да затрудни Михайлов, но не сполучи да открие резултата

52'
  • Начало на второ полувреме

• Край на първото полувреме.

45+1'
  • Корнер за Черно море, след изпълнението му не последва опасност за вратата на ЦСКА.

44'
  • Меркадо с глава прати топката балонно към вратата на Михайлов, а кълбото кацна на гредата.

39'
  • Арсенио стреля опасно към Михайлов, той отрази, а от няколко метра с опасен удар Пинто пропусна да открие резултата.

36'
  • Михайлов успя да изпревари нападателите на ЦСКА, като успя предвидливо да излезе извън наказателното поле и изчисти кълбото.

29'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА, след изпълнението на Пинто нямаше футболист на "червените" в наказателното поле на Морето, който да нанесе решителен удар и кълбото излезе в аут

22'
  • Рубен Пинто с шут от далечно разстояние прати кълбото в аут.

20'
  • След центриране от корнер футболистите на ЦСКА създадоха суматоха пред вратата на Михайлов, но Каранга не успя да нанесе решителен удар.

19'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Топката е на 24 метра от голлинията на ЦСКА. Георги Илиев застана зад топката и прати топката в стената.

16'
  • Корнер за Черно море. Георги Илиев центрира, но нападателите на моряците не успяха да затруднят Китанов.

13'
  • Опасна атака за ЦСКА, след центрирането отляво бранител на Черно море се справи и предотврати опасността.