• Смяна в Черно море. Станчев излиза, Томбак влиза

88'
  • Виана стреля опасно, бранител се хвърли самопожертвователно да спаси

87'
  • Корнер за Ботев. Марин с глава стреля добре, но бранител изчисти топката встрани.

86'
  • Виана с глава прати топката над напречната греда на Михайлов.

83'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Серкан влиза Алваро Юлиано

80'

80'
  • Жълт картон за Тони Тасев за грубо нарушение

80'
  • Жълт картон за Стефан Станчев

76'
  • Жълт картон и за Чворович

75'
  • Жълт картон на Кузма

75'
  • Балтанов спря Хасани в наказателното поле на Ботев, но съдията вместо да отсъди дузпа, остави играта да продължи.

73'
  • Чворович спаси отличен удар на Антон Огнянов след пас на Мариян Огнянов отдясно по атаката на домакините

72'
  • Густаво Афонсо падна в наказателното поле на Черно море и получи жълт картон за симулация

70'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Бризола влиза Тони Тасев

68'
  • Илия Миланов с жълт картон

67'
  • Дуде Ндонгала с удар към Михайлов, той спаси

66'
  • Виана от няколко метра не намери добро продължение на опасна атака на Ботев.

63'
  • Корнер за Черно море, след изпълнението гостите се справиха със ситуацията.

58'
  • Виана пропусна отлична атака, след като от три метра не успя да преодолее съпротивата на Михайлов, а центрирането дойде от Дуде Ндонгала

58'
  • Бризола центира от корнера, отбраната на домакините се справи.

55'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Афонсо е зад топката, центрира добре в наказателното поле, но Цветков изчисти в корнер.

55'
  • След изпълнението на корнера, отбраната на Черно море се справи

50'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Афонсо центрира, кълбото попадна в Марин, той стреля и последва корнер за пловдивчани.

49'
  • Много неточен удар на Марек Кузма

47'
  • Начало на второто полувреме на срещата

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Жълт картон за Пламен Димов

45+1'
  • Виана отправи несъсредоточен удар към Михайлов, гол нямаше след намесата на стража на домакините.

45+1'
  • Георги Илиев с глава нацели гредата на вратата на Чворович

44'
  • Кузма опита да намери Мариян Огнянов в наказателното поле на Ботев, но последния не съумя да стигне до кълбото.

43'
  • Неделев се контузи, Густаво Афонсо влиза в състава на Ботев

40'
  • Бризола с опасен шут, Михайлов лови

38'
  • Далечен удар на Неделев попадна в ръцете на Михайлов

38'
  • Сукуп центрира отлично в наказателното поле на Ботев, там Антон Огнянов стреля, но кълбото не намери целта.

36'
  • Жълт картон за Балтанов за нарушение

35'
  • Дуде Ндонгала с жълт картон за претенции срещу съдийско отсъждане, след като Сукуп отигра една ситуация нескопосано, топката се отклони от ръката му, но съдията сметна, че това е неволно.

31'
  • Атака на Черно море чрез Кузма беше спряна с несъществуваща засада, след като страничния съдия спря атаката, а Марин покриваше атакуващия футболист на моряците.