• Три минути добавено време.

90+2'
  • Далечен удар на Фенуш излиза в аут.

90+1'
  • Добър шанс за Черно море! Аристоте Ндонгала отправи истински снаряд към вратата на Перниш, но вратарят успя да избие. При добавката на Радослав Василев, стражът успява отново да се справи.

79'
  • Алкан получава жълт картон.

78'
  • Васил Панайотов прави своя официален дебют за Черно море, заменяйки Патрик Андраде.

76'
  • Контузеният Камен Хаджиев не може да продължи мача и е заменен от Александър Цветков. Останаха съмнения, че Хаджиев е със счупен нос.

66'
  • Радослав Василев заменя Мартин Минчев за Черно море.

65'
  • Камен Хаджиев има кръв по лицето си има нужда от лекарска помощ.

64'
  • Жълт картон за Мехди Фенуш, който удря без топка Камен Хаджиев.

62'
  • Бригидо заменя Коста в тима на Берое.

60'
  • С изпълнението на прекия свободен удар се нагърби опитният Георги Илиев, който обаче стреля над вратата.

57'
  • Борислав Цонев извършва груб фаул срещу Минчев фронтално срещу вратата на Берое! Страхотен шанс за Черно море.

56'
  • Александър Василев заменя контузения Матеус Леони.

54'
  • Жълт картон за Борислав Цонев.

51'
  • Спорна ситуация! След атака за Берое, Илиас Хасани игра грубо срещу Минчев пред наказателното поле, но реферът остави играта да продължи. Топката попадна в Мартин Камбуров, който овладя и си поведе, но Андраде подложи своя крак и спря коженото кълбо. В следващия момент обаче, фубтолистът на Черно море препъна нападателя, но Ставров бе категоричен, че дузпа няма.

48'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Контраатака за Черно море. Мартин Минчев получи от Георги Илиев по дясното крило и незабавно пробва пас към Мехди Фенуш в пеналта, който обаче бе изпреварен от Душан Перниш.

40'
  • Удар на Хасани, който обаче е твърде слаб и не затруднява Перниш.

39'
  • Добър пробив на Паскал Кононго отляво, навлезе в пеналта и пробва да изненада Перниш от малък ъгъл, но вратарят се справи и изби в корнер.

35'
  • Шанс за Черно море! След центриране на Ндонгала от фаул, Пламен Димов бе изпуснат и стреля с глава, но над вратата.

33'
  • Силни минути за домакините от Черно море, в които тимът на Илиан Илиев се настани по-трайно в половината на своя противник.

31'
  • Четвърти пореден корнер за Черно море. След разиграването топката попада в Георги Илиев, който пробва далечен удар, но Перниш лови.

29'
  • Нов ъглов удар за Черно море след добра атака отдясно за домакините.

27'
  • Първи корнер за Черно море в мача. Ндонгала центрира, но Перниш лови без особени проблеми.

21'
  • Иван Минчев пробва да изведе Мартин Камбуров в наказателното поле, но нападателят не успява да достигне топката и тя попада в ръцете на Макенджиев.

18'
  • Интересен факт: Двубоят днес е под номер 250 за наставника на Черно море Илиан Илиев в елита.

16'
  • 12'
  • Страхотен шанс за Берое. След центрирането от фаула, Камен Хаджиев отклони топката към Ерол Алкан, който стреля от няколко метра, но ударът му бе блокиран. Все пак Иван Бандаловски се добра до топката и също стреля от непосредствена близост, но високо над вратата.

11'
  • Поредна атака за Берое и поредно нарушение в близост до вратата на Макенджиев.

10'
  • Страхотен удар на Иван Минчев от фаула, но Макенджиев успява с пръсти да избие в корнер.

9'
  • Ново нарушение на Хасани, този път срещу Цонев, пред наказателното поле на Черно море.

8'
  • След центрирането от фаула играчите на Берое не успяват да затруднят Благой Макенджиев и топката е изчистена.

7'
  • Първи жълт картон в мача. Илиас Хасани спира непозволено Вандерсон Коста, за което получава наказателен картон.

6'
  • Гостите от Стара Загора започват по-силно двубоя. В началните минути футболистите на Александър Томаш владеят повече топката, а играта се води предимно в половината на Черно море.