• Костадин Ничев заменя Станислав Костов.

89'
  • Кристиан Добрев заменя Серкан Юсеин.

81'
  • Димитър Благов се оказва златната резерва на Пирин. Той се появи на терена като титуляр, след като Анти Рениа се контузи на загрявката и вкара попадение за "орлетата". Костов намери Дани Младенов в наказателното поле, той пусна технично към Тодор Траянов, който с обръщане намери съвсем сам Благов на десетина метра от вратата и той стреля точно.

79'
  • Жълт картон за Станислав Костов.

78'
  • Най-добрата възможност за Ботев до момента през второто полувреме, на два пъти Косоко намери път да прати топката в пеналта, но първо центрирането на Крум Стоянов бе изчистено, а след това топката се отби в Юсеин без той да успее да я отиграе.

75'
  • Меледже Омнебес заменя Алваро Юлиано

73'
  • Добър удар на Бризола, но не намира целта.

72'
  • Милен Радуканов е изгонен от мястото си на скамейката на Пирин, след като претенциите му за дузпа срещу Станислав Костов отидоха далеч и той влезе на игрището. Останаха съмнения, че Юлиано не игра съвсем чисто срещу Костов в наказателното поле на Ботев, но Никола Попов не отсъди нарушение.

67'
  • Крум Стоянов заменя Тони Тасев.

65'
  • Атака за Пирин, разбъркване в наказателното поле, овладяна без проблем от Чворович.

65'
  • Над Коматево продължава да се излива дъжд, но теренът е в добро състояние.

58'
  • Удар на Серкан Юсеин от разстояние, не затрудни Макенджиев.

57'
  • Жълт картон за Стилиян Николов.

53'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Жълт картон за Тони Тасев.

45+1'
  • Пряк свободен удар за Ботев, Бризола изпълни отляво, Макенджиев не се намеси добре, но Виктор Генев успя да избие в корнер, след като се изпречи на пътя на вратаря си.

44'
  • Хубава бърза атака за Пирин по десния фланг, центрирането на Младенов бе избито навреме.

42'
  • Силен удар на Юлиано от 23 метра, Макенджиев отрази вещо в корнер.

33'
  • Грешка в защитата на Пирин позволи на Тодор Неделев да стреля, но ударът му мина встрани от вратата.

27'
  • Добра комбинация от заучено положение за Пирин, Дани Младенов пак е на върха на атаката, но завършващият му удар бе избит в корнер.

25'
  • Тодор Паланков получава жълт картон.

18'
  • Невероятен шанс за Пирин. Станислав Костов влезе в пеналта отляво, финтира защитник, стреля в Чворович, топката стигна до Дани Младенов, но неговият шут от 7-8 метра мина над напречната греда.

9'
  • Груб фаул на Сандев срещу Косоко, Никола Попов успокои ситуацията, но без картон.

2'
  • Начало на мача.

• Мачът ще се играе пред празни трибуни заради наказание на Ботев.

1'
  • Анти Рениа се контузи на почивката и в стартовия състав мястото му заема Димитър Благов.