74'
  • Жълт картон за Димитров от Ботев

72'
  • Ботев търси гол, който да върне интригата в двубоя

• Футболистите на Ботев Пловдив имаха претенции за дузпа в 69-ата минута на срещата с Лудогорец, които обаче не бяха уважение. Кристиан Димитров бе съборен от Моци в наказателното поле, но ситуацията не трогна главния рефер Ивайло Стоянов, който остави играта да продължи.

69'
  • Корнер за Ботев. След центрирането, атаката на Ботев не сполучи

68'
  • След корнера домакините се справиха с нещата

66'
  • Отличен удар на Швиерчок към вратата на Ботев, Кайзер се справи и изби в корнер

65'
  • Жълт картон за Вутов за нарушение срещу Моци

63'
  • Жълт картон за Горалски

60'
  • Пряк свободен удар за Ботев. Неделев е зад топката, топката прелетя над напречната греда

60'
  • Дяков наруши правилата срещу Балтанов в центъра на терена

55'
  • Жълт картон за Манолев след нарушението срещу Неделев

54'
  • Неделев се удари в кабинката на санитарите след сблъсък с Манолев

53'
  • Опит за удар на Кристиан Добрев, отбраната на гостите се справи

49'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Апостолов, влиза Кристиан Добрев

46'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Александър Тонев влиза Джонатан Перейра

46'
  • Начало на второто полувреме на двубоя в Пловдив

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Нов гол за Лудогорец! Швиерчок направи резултата 2:0 за шампионите. Недялков направи двойно с Терзиев, като центрира в наказателното поле и нападател се разписа

45'
  • Неточен удар на Александър Тонев, който не създаде никаква опасност за Илиев

44'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. След изпълнението на Бакалов, Кайзер улови кълбото

43'
  • Шут на Антонио Вутов, но нямаше опасност за Илиев

41'
  • Гол за Лудогорец! Кешеру откри резултата на мача в Пловдив. Той получи отличен пас от Швиерчок и матира Кайзер, като сбъркаха Ничев и Димитров

35'
  • Жълт картон за Кешеру

32'
  • Жълт картон за Радослав Апостолов

32'
  • Моци пропусна дузпа, която беше спасена от вратаря на Ботев - Кайзер. Димитров фаулира в наказателното поле Димо Бакалов и съдията даде дузпа.

29'
  • Удар на Кешеру от малък ъгъл, топката излезе в аут

27'
  • Опасна атака за Лудогорец. Топката излезе в аут, след като Манолев центрира към наказателното поле, но топката излезе в аут.