• 79’ Лъчезар Балтанов
  • 17’ Ахмед Ахмедов
  • Край на мача

90+4'
  • Густаво Афонсо получи разтежение и напусна игра. Ботев ще доиграе мача с 10 човека.

90+3'
  • Пропуск на Исмаил Иса, който получи от Мохамаду Ндиайе след грешка на Густаво Афонсо.

89'
  • Атака за Ботев. Удар на Васил Шопов, но резултатът остава 4:1.

88'
  • Трета смяна и за Дунав. Ахмед Ахмедов е заменен от Исмаил Иса.

88'
  • Напрежение пред вратата на Дунав. Кампос застраши Станислав Антонов, който успя да изчисти топката.

85'
  • Трета смяна за Ботев. Вутов е заменен от Диого Кампос.

82'
  • ГОЛ за Ботев! Лъчезар Балтанов реализира четвърти гол за пловдивчани. Балтанов засече центриране на Джонатан Перейра и направи резултата 4:1!

79'
  • Жълт картон за Радослав Терзиев от Ботев Пловдив.

78'
  • Смяна в състава на Дунав. Балджийски е заменен от Бранимир Костадинов.

75'
  • Жълт картон за Христо Попадийн от Дунав.

72'
  • Смяна в тима на Ботев. Васил Шопов замени Тодор Неделев.

72'
  • Пропуск на Стивън Петков в атака за Ботев. Петков получи от Вутов, но стреля над вратата на съперника.

71'
  • ГОЛ за Ботев! Кристиан Димитров бе точен за 3:1 след като засече центрирането на Неделев от ъглов удар!

70'
  • Корнер за Ботев. Неделев центрира.

70'
  • Смяна в състава на Дунав. Динков е заменен от Ндиайе.

67'
  • Нарушение на Густаво Афонсо срещу стража на Дунав Станислав Антонов.

65'
  • Нов корнер за Ботев. Защитник на Дунав предотврати опасността.

64'
  • Жълт картон за Петър Патев от Дунав.

62'
  • Нова атака за Ботев. Густаво е спрян с нарушение от Петър Патев.

62'
  • Корнер за Ботев след като топката бе избита при удара на Балтанов. Защитата на Дунав се справи.

60'
  • Атака за Ботев, която приключи с удар на Лъчезар Балтанов. Антонов спаси.

59'
  • Жълт картон за Антонио Вутов от Ботев Пловдив.

54'
  • Удар на Антонио Вутов, след който топката попадна във вратата на Дунав, но топката се отби от Стивън Петков, който бе в засада.

53'
  • Атака за Дунав. Станоев центрира, играч на русенци отправи удар, който бе блокиран от защитник.

51'
  • Жълт картон за Георги Динков от Дунав.

48'
  • Владимир Гаджев гледа двубоя Ботев - Дунав на "Коматево".

• Смяна в състава на Ботев. Серкан Юсеин е заменен от Радослав Терзиев.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Центриране на Божидар Васев и топката отново е избита от защитата на Ботев.

42'
  • Корнер за Дунав. Топката е избита в нов ъглов удар.

41'
  • Атака на Дунав. Светослав Ковачев напредна и стреля, но Даниел Кайзер спаси вратата си.

38'
  • АВТОГОЛ за Дунав и Ботев поведе с 2:1! След центрирането на Неделев, Петър Патев отклони топката в своята врата!

36'
  • Нов корнер за Ботев. Центриране на Неделев.

36'
  • Густаво Афонсо центрира от корнер, а топката е избита в наказателното поле. Перейра овладя и стреля, но край вратата.

33'
  • ГОЛ за Ботев! Стивън Петков реализира за Ботев, изравнявайки за 1:1! Густво Афонсо напредна, върна топтката към Вутов, който стреля. Станислав Антонов не се намеси добре, а Петков се възползва от грешката му и се разписа във вратата на русенци.

29'
  • Контраатака за Дунав приключва след като е отсъдена задаса.

27'
  • Центриране на Тодор Неделев, а топката е избита от защитата на Дунав.

27'
  • Атака за Ботев, която не завърши с удар към вратата на Дунав.

25'
  • Удар на Густаво Афонсо, който прати топката право в ръцете на вратаря на Дунав Станислав Антонов.

20'
  • ГОЛ за Дунав! След центриране на Балджийски от корнер, Петър Патев нанесе удар с глава, топката се отби в гредата и стигна до Ахмед Ахмедов, който реализира за 1:0 за гостите!

17'
  • Атака за Дунав и Кайзер изби в корнер.

17'
  • Центриране на Тодор Неделев към наказателното поле на Дунав, където топката бе избита в корнер.

15'
  • Атака за Ботев, но Стивън Петков се подхлъзна в наказателното поле преди да нанесе удар.

13'
  • Силен удар на Борислав Балджийски и спасяване на Даниел Кайзер. Иван Коконов опита да направи добавка, но ударът му бе блокиран от Перейра.

11'
  • Корнер за Дунав.Защитата на Ботев се справи със ситуацията.

7'
  • Контраатака за Дунав, с която защитата на домакините се справи без проблеми.

4'
  • Атака за Ботев. Неделев центрира, а Стивън Петков опита да играе с глава, но бе в засада.