• Смяна в Дунав, на мястото на Будинов, влиза Муйеци.

• Смяна в Ботев. Влиза Тютюков, излиза Косоко

80'
  • След корнера за Дунав, отбраната на Ботев се справи.

79'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Зад топката застана Ненов, но топката се отклони от стената и излезе в корнер.

78'
  • Жълт картон за влезлия като смяна Милко Георгиев.

76'
  • Жълт картон за Диян Димов.

74'
  • Смяна в Дунав. На мястото на Карагарен, влиза Ненов.

73'
  • Милко Георгиев заменя Виана в състава на Ботев.

73'
  • Джалилов опита да затрудни собствения си вратар, но кълбото излезе в корнер.

72'
  • Нов гол за Дунав! Бирсент Карагарен отново наказа вратаря на Ботев и удвои преднината на Дунав.

70'
  • Корнер за Ботев. Неделев центрира, отбраната на Дунав се справи.

66'
  • Корнер за Дунав. Карагарен пусна към Атанасов, но Балтанов се намеси добре.

62'
  • Шут на Димов мина встрани от вратата.

59'
  • Жълт картон на Патев.

56'
  • Васил Шопов стреля опасно към вратата на Ботев, а кълбото мина опасно близо до нея.

53'
  • Опасен удар на Бранимир Костадинов, който мина встрани от вратата.

51'
  • Корнер за Ботев, след изпълнението не последва опасност за Антонов.

49'
  • Първа смяна в състава на Ботев. На мястото на Юсеин, влиза Бризола

46'
  • Начало на второто полувреме

46'

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Жълт картон за Карагарен

45+1'
  • Гол за Дунав! Бирсент Карагарен с точен диагонален удар откри резултата.

45+1'
  • Нов корнер за Ботев. След центрирането на Неделев, Балтанов остана под топката и атаката пропадна.

44'
  • Опасна атака за Ботев, отново Антонов се справи с напечената ситуация.

41'
  • Жълт картон за Атанас Атанасов от Дунав за игра с ръка.

40'
  • Корнер за Ботев. След центрирането от корнер Неделев се оказа в добра ситуация, но ударът му мина встрани от вратата.

39'
  • Опит за атака на Дунав, но кълбото не стигна до Аясс

35'
  • Пропусната дузпа! Будинов игра с ръка в наказателното поле на Дунав и последва дузпа за Ботев. Зад топката застана Балтанов и пропусна.

25'
  • Панов от малък ъгъл се опита да изненада Антонов, но топката мина встрани от вратата.

24'
  • Пряк свободен удар за Дунав в центъра на терена. Димов потърси Ларин, но атаката на гостите се провали.

19'
  • Ларин засече центрирането от корнер, но ударът му не намери целта.

17'
  • Будинов стреля към вратата на Ботев, Косоко също опита да върне топката към Чворович, който не овладя кълбото и то излезе в корнер.

16'
  • Пряк свободен удар за Ботев. След късо изпълнение, което намери Вутов, атаката на Ботев се размина с опасността.

14'
  • Косоко беше на път да открие резултата, но ударът му нацели гредата.

9'
  • Ботев спечели първи корнер, започвайки устремно двубоя. Балтанов стреля с глава след центрирането и прати топката в аут.