• Край на мача!

90+4'
  • Последна смяна в състава на гостите. Емил Янчев заменя Мариян Огнянов.

86'
  • Пореден удар от дистанция на Тодор Неделев, който премина встрани от левия стълб.

86'
  • Пламен Димов стреля с глава, но Михайлов спаси.

82'
  • Генев с центриране отдясно в наказателното поле, Александър Александров изчисти в корнер.

81'
  • Иван Коконов влиза на мястото на Атанас Зехиров.

78'
  • Гол за Ботев! Крум Стоянов с чудесно центриране от ляво в наказателното поле, където защитниците на Черно море не успяха да играят с топката и предоставиха възможност на останалия непокрит Стивън Петков. Новото попълнение на "жълто-черните" изпрати топката във вратата на Михайлов с атрактивен удар с глава.

69'
  • Тодор Неделев отново потърси попадение след удар от границата на наказателното поле, Михайлов изби. При добавката на Крум Стоянов обаче стражът на "моряците" улови без проблем.

65'
  • Първа смяна в състава на Черно море. Стефан Станчев на мястото на Ертан Томбак.

59'
  • Стивън Петков ще направи своя дебют за "жълто-черните". Той влиза на мястото на Тони Тасев.

59'
  • Лошо изчистване на Сукуп в наказателното поле на гостите, предостави добра възможност пред Ботев, но "жълто-черните" не успяха да се възползват. Хасани в крайна сметка предотврати опасността.

55'
  • Ндонгала успя да засече центрирана топка с глава, но Михайлов спаси.

47'
  • Първа смяна в състава на Ботев. Дуде Ндонгала ще запише първи минути с фланелката на "жълто-черните". Конгоанецът влиза на мястото на Алваро Юлиано.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Тодор Неделев опита удар от границата на наказателното поле, Михайлов спаси.

45+2'
  • Зехиров опита удар от дистанция, но той бе отразен от Чворович.

38'
  • Жълт картон за Крум Стоянов!

37'
  • Гол за Черно море! Гостите организираха хубава контраатака, при която Мариян Огнянов центрира към Старокин, който удвои за "моряците".

35'
  • Жълт картон за Пламен Димов!

26'
  • Гол! Черно море открива резултата! Томбак напредна по фланга, пусна към Зехиров, който опита директен удар към вратата на домакините. Намесата на Чворович не беше на необходимото ниво и топката попадна в Кузма, който на празна врата реализира за варненци.

22'
  • Първа сериозно положение за "моряците".  Георги Илиев изведе Марек Кузма сам срещу вратаря, нападателят стреля, но ударът му срещна десния стълб и излезе в аут.

21'
  • Бризола успя да отнеме топката от Зехиров и да я подаде към Виана. Той шутира от границат на наказателното поле, но ударът му мина над гредата.

17'
  • Ботев пропусна още една възможност да открие резултата. Бризола успя да се измъкне от отбраната и да стреля, но ударът му мина встрани от левия стълб.

13'
  • Хубава атака за Ботев. Бризола опита удар към вратата, но той бе блокиран. При добавката Крум Стоянов шутира, а топката мина на сантиметри от десния стълб.