• Трета последна смяна за Берое. Райнов отстъпва мястото си на Милен Желев.

75'
  • Даниел Генов заменя Спас Георгиев.

73'
  • ГОООЛ ЗА БЕРОЕ! Току що влезлият в игра Меска бележи красив гол с удар от границата на наказателното поле. 4:0 за Берое!

72'
  • Жълт картон за Алфредо Мартинс.

70'
  • Меска влиза на мястото на Бригидо.

69'
  • Алфредо Мартинс заменя Мартин Камбуров.

63'
  • Жълт картон за Александър Цветков.

62'
  • Пореден удар към вратата на Краси Костов. Емил Райнов отново стреля с глава, но отново вратарят на гостите спасява.

61'
  • Георги Вълчев заменя Емил Стоев за Ботев Враца.

60'
  • Нов шанс за домакините. Този път Иван Бандаловски пробва късмета си с далечен удар, но отново Костов спасява своя тим, избивайки в корнер.

59'
  • Страхотна възможност за Берое. Мартин Райнов на два пъти бе много близо до гола, но в първия случай бе отказан от великолепната намеса на Костов, а при втория не успя да засече успореден на голлинията пас.

58'
  • Далечен шут на Валери Домовчийски минава високо над вратата на Берое.

55'
  • ГОООЛ ЗА БЕРОЕ! Мартин Камбуров бележи трети гол за домакините. Иван Бандаловски "сложи" топката на главата на Камбуров, който надскочи Юлиан Ненов и с глава порази целта за 3:0.

49'
  • Юлиан Ненов заменя Михаил Милчев в състава на Ботев Враца.

47'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • 45+2'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Далечен изстрел на Валери Домовчийски, но след рикошет топката излиза в корнер.

45+1'
  • Ъглов удар в пола на Ботев Враца, който обаче не носи никаква опасност за вратата на Душан Перниш.

44'
  • Поредна възможност за Берое. Този път след самостоятелна акция на Вандерсон Коста и удар по диагонала отляво, Костов трябваше да избива и да спасява своите.

37'
  • Венцислав Керчев получава жълт картон за симулация в наказателното поле на Берое.

26'
  • Страхотен шанс за Цонев да оформи своя хеттрик. Вандерсон Коста центрира отляво във вратарското поле, Цонев стреля с глава, но твърде слабо и в ръцете на Костов.

20'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Домакините повеждат с 2:0 след нов гол на Борислав Цонев. Бригидо пробва удар отляво, който обаче не се получи. Топката попадна в краката на Емил Стоев, който не успя да я изчисти и вместо това я прати в краката на Цонев. Халфът на Берое овладя и от около точката на дузпата стреля за 2:0.

13'
  • Първи жълт картон в мача, който е за Георги Ангелов. Футболистът на Берое влезе грубо в краката на Емил Стоев и бе официално предупреден.

9'
  • Много добра възможност за Ботев Враца само две минути след гола на Берое. Стоев получи отдясно и комбинира със Спас Георгиев, който бе оставен сам в наказателното поле, но ударът му не попадна в целта.

4'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Домакините повеждат с първата си възможност в мача. Берое получи правото да изпълни пряк свободен удар в близост до наказателното поле на Ботев. Борислав Цонев показа самочувствие и стреля директно от фаула, пращайки топката в близкия ъгъл на вратата на Краси Костов.