• Край на мача

90+3'
  • Удар в гредата на Владислав Узунов, гол нямаше

90+1'
  • Отлична атака за Берое донесе и втори гол. Еуженио центрира добре, а Охене прониза вратата на Стергиакис.

87'
  • Смяна в Берое. Карачанаков излиза, влиза Цонев

83'
  • Смяна в Славия. Мартинов излиза, влиза Владислав Узунов

82'
  • Смяна в Берое, Адамович, който влезе като резерва е заменен от Като, след като получи разтежение.

79'
  • Нова смяна в Славия, на мястото на Иван Минчев, влезе Калоян Кръстев

75'
  • Шут на Иван Минчев, не се получи

71'
  • Опасен удар на Камбуров, младият вратар на Славия спаси

70'
  • Смяна в Славия. Излиза Мба, влиза Наско Милев

67'
  • Жълт картон за Стергиакис

66'
  • Мартин Райнов откри резултата за Берое, след като беше на точното място в точното време и се разписа във вратата на Стергиакис.

65'
  • Нова греда, Мартин Райнов отправи много хубав и точен удар с глава, но кълбото отново се удари в напречната греда.

62'
  • Пряк свободен удар за Славия. Мба имаше нужда от лекарска помощ преди изпълнението му. Галин Иванов застана зад топката, но нацели стената изградена от футболистите на Берое.

59'
  • Жълт картон за Леони след нарушение срещу Мба

57'
  • Педро Еуженио и Карачанаков не се разбраха в наказателното поле на Славия, и от опасната атака спечелиха само корнер.

56'
  • Далечен шут на Галин Иванов мина над напречната греда на Перниш

54'
  • Галин Иванов стреля към Перниш, той отново лови

52'
  • Минчев стреля опасно, а Перниш с отлично спасяване не позволи топката да влезе във вратата му.

50'
  • Корнер за Берое. След изпълнението не се стигна до опасност пред Стергиакис

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Антон Карачанаков щеше да счупи напречната греда на вратата на Стергиакис, но гол нямаше.