• Последна смяна в мача. Излиза Мартин Камбуров, влиза Владимир Гаджев.

• Страхотен шанс за Берое за трети гол, но Полачек с крак изби.

• Жълт картон за Александър Василев за много груб фаул срещу Филипе Нашименто.

85'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Жерсон Кабрал, влиза Атанас Кабов.

84'
  • Още в ответната атака Берое си върна преднината. Тогава Борислав Цонев центрира от фланга, Александър Василев беше изпуснат от двама защитници във вратарското поле и с коляно я мушна между краката на вратаря, който пак не излезе да се намеси.

78'
  • Габриел Обертан изравнява със страхотен гол. Филипе Нашименто го намери на левия фланг, той напредна почти до дъгата и стреля мощно, като щеше да скъса мрежата за 1:1.

77'
  • Втора смяна в Берое. Излиза Иван Минчев, влиза Александър Василев.

73'
  • Най-после хубава възможност за Левски Милош Цветкович центрира отдясно, намери Серджиу Буш, който заби топката в земята с глава, а тя отскочи над вратата и излезе в аут.

72'
  • Първа смяна за Берое. Излиза Алфредо Мартинс, влиза Рубен Бригидо.

67'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Давиде Мариани, влиза Филипе Нашименто.

66'
  • Нуно Рейш получава жълт картон.

65'
  • Хубав удар от дистанция на Давиде Мариани, но топката лети над вратата.

65'
  • Шут от дистанция и за Станислав Костов, но топката се оказа лесна плячка за вратаря Душан Перниш.

60'
  • Хубав удар от дистанция на Жерсон Кабрал, но право в обсега на Душан Перниш и той лови без проблем.

48'
  • Първа смяна в мача. Излиза неубедителният Паулиньо от състава на Левски, влиза Серджиу Буш.

46'
  • Начало на втората част на мача в Стара Загора.

46'
  • Край на първата част на мача. Берое води на Левски с 1:0 с попадението на Мартин Камбуров.

45+1'
  • Левскарите пробваха два удара след гола чрез Давид Яблонски и Габриел Обертан, но те не затрудниха вратаря.

44'
  • Мартин Камбуров за пореден път наказва Левски, но за първи като играч на Берое. Давиде Мариани направи кощунствена грешка, като подари топката на тарана пред наказателното поле, той направи двойно подаване с Борислав Цонев и излезе сам срещу Полачек. Ветеранът го финтира и мушна топката на празна врата в мрежата за 1:0.

39'
  • Жълт картон за Давид Яблонски за груб фаул в половината на Левски.

38'
  • Хали Тиам получава травма в рамото при едно съприкосновение с Мартин Райнов. Лекарите влязоха на терена да му окажат помощ.

35'
  • Страхотен пропуск за Берое! Мартин Камбуров беше оставен непокрит около точката на дузпата и стреля, но ударът му беше избит от Полачек.

31'
  • Нов голям пропуск на Левски. След едно центриране на Давиде Мариани от фаул топката беше изчистена към непокрития в наказателното поле Паулиньо, но той стреля високо над вратата.

30'
  • Домакините изригнаха за една засада срещу Мартин Камбуров. Той беше изведен зад защитата с 30-метров пас, но реферът вдигна флага си. Повторенията показаха, че нападателят наистина е бил в положение "офсайд".

29'
  • Нова хубава възможност за Левски. Паулиньо намери Станислав Костов, който продължи за Жерсон Кабрал, чийто удар рикошира в защитник и излъга Перниш, но топката излезе в корнер.

27'
  • Фаул на изгодна позиция за Левски, но центрирането на Давиде Мариани беше овладяно от Перниш.

24'
  • Удар с глава на Нуно Рейш след едно центриране от пряк свободен удар, но топката лети далеч встрани от вратата.

17'
  • Пряк свободен удар на добра позиция за Левски, но изстрелът на Давиде Мариани беше избит в корнер.

13'
  • Хубава продължителна атака за Берое, но в крайна сметка Давид Яблонски разгада плановете на съперника и осуети опасността.

12'
  • Първото чисто положение в мача. Габриел Обертан стреля от границата на наказателното поле, но Душан Перниш се намеси подобаващо.

5'
  • Първи корнер в мача, до който се стигна след грешка на Полачек. След центрирането се стигна до далечен удар, но опасност към вратата на Левски нямаше.

4'
  • Първа ситуация в мача, Мартин Камбуров опита да обстрелва вратата на Левски, но Мартин Полачек се справи.