• КРАЙ НА МАЧА! Витоша победи Берое с 1:0!

• Смяна за Берое: Излиза Меска, влиза Мартин Маринов.

• Смяна за Витоша: Излиза Ивайло Лазаров, влиза Кристиян Узунов.

• Първият точен удар за Берое е факт! Юношата на Берое Никола Маринов стреля силно от границата на наказателното поле, но Василев отрази удара.

78'
  • Голям шанс за Берое! Иван Минчев центрира от свободен удар, а Никита Баранов нанесе удар, но топката продължи към далечната греда. Там се притече Ерол Алкан, който от метър-два не успя да прати кълбото във вратата на Витоша.

74'
  • Берое създаде напрежение пред Християн Василев след ъглов удар, но в крайна сметка топката бе изчистена напред.

74'
  • Меска получи жълт картон!

73'
  • Смяна за Витоша: Влиза Юлиан Попев, излиза Стефан Христов.

70'
  • Големи шансове за Витоша! В рамките на няколко секунди футболистите на Витоша нанесоха четири изстрела, но нито един от тях не затрудни Душан Перниш!

67'
  • Смяна за Витоша: Влиза Наско Милев, излиза Георги Амзин.

59'
  • Смяна за Берое: Влиза Владимир Гаджев, излиза Педро Еуженио.

58'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Гостите от Бистрица откриха резултата в Стара Загора. Те се възползваха от ситуация, след като капитанът Четин Садула нанесе силен удар от границата на наказателното поле. Топката срещна десния страничен стълб на Перниш и влетя във вратата му - 1:0 за Витоша!

55'
  • Педро Еуженио центрира отляво на далечната греда за Никита Баранов. Топката направи причудлива траектория и премина близо край левия страничен стълб на вратата на Василев - аут.

53'
  • Витоша създаде добра атака, но и тя не доведе до гол. Четин Садула пусна по земя отляво за Стефан Христов, които стреля силно, но Душан Перниш улови топката.

52'
  • Домакините владеят трайно топката със старта на второто полувреме, но опасности пред вратата на Витоша досега няма.

50'
  • Край на първото полувреме в Стара Загора! Двата отбора започнаха доста амбицирано и добре, но нещо се пречупи в тях след 20-тата минута. Оттогава насетне не се случва нищо на стадион "Берое" в Стара Загора, като свободен удар, изпълнен от Кочилов бе най-грандиозната възможност в мача, но тя бе спасена от Перниш,

Ще се видим след 15 минути!

45+1'
  • Нещо като положение за Берое. Рубен Бригидо проби отляво и центрира на далечната греда за Мартин Камбуров. Нападателят опита да върне топката към вратата на Василев, създавайки опасност, но стражът на "тигрите" улови.

45'
  • Опасен удар на Кристиян Кочилов от свободен удар, а Перниш се разтегна максимално, за да спре полета на топката в неговата врата.

44'
  • Стихийните първи 20 минути в Стара Загора като че ли останаха в "бездната". Оттогава насетне двата отбора се надпреварват кой ще сбърка повече отигравания в центъра на терена.

38'
  • Пас отляво на Иван Минчев за Рубен Бригидо, който опита да вкара с глава, но не сполучи.

33'
  • Нелоша атака за Берое - Александър Василев видя в средата Иван Минчев, а нисичкият халф стреля силно с левия крак, но кълбото прелетя над напречната греда Християн Василев.

25'
  • Скромно зрителско присъствие на стадион "Берое" в понеделнишкия следобед.

23'
  • Наско Милев засече с глава центриране отляво, но топката бавно-бавно излезе и тя аут.

22'
  • Александър Василев центрира отляво, а Михаил Милчев опита да избие, но вместо това я продължи назад към Мартин Камбуров. Нападателят реагира бързо и насочи кълбото с глава, но за негово съжаление тя излезе аут.

21'
  • ГРЕДА ЗА БЕРОЕ! След изпълнения ъглов удар над всички се извиси Ерол Алкан, който бе изпуснат от Румен Гьонов. Бранителят натресе напречната греда, а топката споря току пред голлинията на Василев.

14'
  • Нов шанс за Берое - Рубен Бригидо видя вляво свободния Педро Еужени, но той се насмете и опитът бе блокиран - корнер.

13'
  • Пореден пропуск за Берое - Педро Еуженио настигна центрирана топка зад защитата на Витоша и се понесе напред. Ударът му по диагонала обаче бе неточен и не смути Християн Василев.

10'
  • Мигновен отговор от страна на Берое. Рубен Бригидо опита удар, но той бе блокиран, а топката се върна в Меска, който стреля, но безобразно и топката излезе в аут. Това трябваше да бъде гол за Берое

9'
  • Страхотно положение за Витоша! Топката бе центрирана отляво, а Стефан Христов си пое топката в наказателното поле с десния крак и отправи силен удар към вратата на Перниш. Вратарят на Берое обаче се намеси и улови.

8'
  • Витоша дава сериозен отпор на Берое в първите минути на дуела помежду им. Хората на Росен Кирилов се групират добре в отдените линии, а Берое не може да премине лековато през тях. Налага се силно изритани топки, които обаче не вършат добра работа, засега, на домакините.

7'
  • Капитанът на гостите Четин Садула стреля силно от средна дистанция, но топката прелетя над напречната греда на Душан Перниш.

2'
  • Старт на втората част на Берое и Витоша Бистрица, ще видим ли голове в Стара Загора през вторите 45 минути?