• Край на мача

90+3'
  • Иван Тилев отправи опасен удар с глава, но топката отново не поиска да влезе във вратата.

90+2'
  • Макенджиев спаси отбора си от поражение след като Галчев стреля добре от пряк свободен удар.

90+1'
  • Добавеното време на срещата е 3 минути

88'
  • Георги Стоичков има нужда от лекарска помощ

88'
  • Удар на Здравко Димитров, отново няма гол

87'
  • Жълт картон за Бенга, който фаулира Ндиайе при опасна атака на Дунав

85'
  • Здравко Димитров стреля отдалеч, не сполучи да излъже Макенджиев

83'
  • Медицинска помощ за Диян Димов

82'
  • Смяна в Септември. Влиза Георги Русев, излиза Сахити

80'
  • Светослав Ковачев получи жълт картон

79'
  • Смяна в Дунав. Влиза Ндиайе, излиза Фирцулеску

78'
  • Корнер за Септември, Чандъров стреля с глава, Макенджиев спаси

76'
  • Опасна атака на Здравко Димитров, който излезе очи в очи с Макенджиев, който спаси.

75'
  • Смяна в Септември. Излиза Алвеш, влиза Тилев

71'
  • Пряк свободен удар за Септември. Галчев стреля директно към вратата, топката излезе в аут

69'
  • Корнер за Дунав. След изпълнението отбраната на домакините се справиха със ситуацията.

66'
  • Втора смяна в Дунав, Иса излиза, влиза Ахмедов

63'
  • Шут на Фирцулеску мина встрани от вратата

62'
  • Смяна в Септември. Илия Димитров влиза, излиза Мандиангу

61'
  • Смяна в Дунав. Влиза Исаевски, излиза Васев

54'
  • Шут на Димов мина над вратата

48'
  • Здравко Димитров пусна отличен пас към Мандиангу, който не сполучи да реализира втори гол, като си пусна дълга топка и бранител изчисти

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Пряк свободен удар за Септември, Галчев стреля, отбраната се справи със ситуацията

44'
  • Корнер за Септември, Дюлгеров стреля, топката излезе в аут

41'
  • Жълт картон и за Драгош Фирцулеску

40'
  • Пряк свободен удар за Септември, Галчев центрира, Чандъров стреля неточно

37'
  • От отсъденото нарушение, Дунав получи правото да изпълни пряк свободен удар. След изпълнението, и рикошет, последва отново корнер за Дунав

34'
  • Жълт картон за Стоичков, след като той наруши правилата срещу Фирцулеску

32'
  • Шут на Чандъров, Инкоом застана на пътя на топката

30'
  • Васев опита пас към Фирцулеску, но не се получи

30'
  • Пропуск на Мандиангу, който беше изведен отлично зад защитата на Дунав, но ударът му не намери целта

20'
  • Корнер за Дунав, след изпълнението Янко Георгиев спря удар на съперников играч

19'
  • Корнер за Дунав, след изпълнението Алвеш изчисти в нов корнер

18'
  • Здравко Димитров получи жълт картон за симулация в наказателното поле на Дунав

17'
  • Дунав изравни резултата, след като Фирцулеску центрира отляво, а в опита си да изпревари Иса, Дюлгеров си вкара автогол.

9'
  • Гол за Септември. Мартин Ковачев си отбеляза автогол, след като Здравко Димитров центрира към наказателното поле на съперника.

5'
  • Свободен удар за Септември на границата на наказателното поле, диагонално на вратата на Макенджиев. Галчев стреля ниско по земята, но гостите се справиха със ситуацията