• Жълт картон за Рейш

90+3'
  • Край на мача

90+3'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Родриго Енрике стреля точно в бранител на "сините". Ситуацията при свободния удар беше доста спорна, тъй като нарушението на Каргас срещу Димов беше около линията на наказателното поле, но съдията прецени, че нарушението е извън наказателното поле.

90'
  • Атака за Левски. Петков се впусна по крилото, но стреля неточно към вратата на Митрович

89'
  • Смяна в Левски. Рейш влиза, Паулиньо излиза

87'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Илиев центрира в наказателното поле на Левски, но там сините бранители се справиха със ситуацията

85'
  • Смяна в Черно море. Влиза Актау, излиза Попов

84'
  • Смяна в Левски. Влиза Мартин Петков, излиза Робърта

83'
  • Смяна в Черно море. Влиза Илиан Илиев, излиза Панайотов

77'
  • Жълт картон за Станислав Иванов

73'
  • Смяна в Черно море. Излиза Андраде, влиза Ндонгала

72'
  • Жълт картон за Минчев

72'
  • Пряк свободен удар за Левски, след изпълнението последва корнер за "сините"

71'
  • Пряк свободен удар за Левски, късо изпълнение, след него Черно море се справи със ситуацията

66'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Андраде центрира към Букаси, който игра с глава и прати топката в аут

64'
  • Добра атака за Левски. Горанов излезе на голова позиция, но прати топката в ръцете на вратаря

61'
  • Жълт картон за Паулиньо за агресивна игра срещу Попов

59'
  • Жълт картон за Тиам

52'
  • Пряк свободен удар за Левски. Нашименто центрира в наказателното поле, там отбраната на гостите се справи

52'
  • Жълт картон за Цветомир Панов

51'
  • Пряк свободен удар за Черно море.  Родриго Енрике центрира в наказателното поле, топката попадна в Андраде, който намери Минчев, но неговият ножичен удар не намери целта

50'
  • Смяна в състава на Левски. Нашименто влиза, излиза Алар

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Корнер, който спечели Васил Панайотов при атака на Черно море. След центрирането не се получи опасност за вратаря на Левски

42'
  • След центрирането от корнера на Букаси, Миятович улови кълбото

38'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Панайотов стреля отлично под гредата, но Миятович бдеше и изби топката в корнер

37'
  • Жълт картон за Панайотов за нарушение срещу Ейолфсон

35'
  • Спорна ситуация. След центриране от пряк свободен удар топката навести мрежата на Миятович, но според съдията Димов е нарушил правилата срещу Райнов.

34'
  • Жълт картон за Каргас за нарушение срещу Васил Панайотов

33'
  • Гол за Левски. След центриране от корнер на Живко Миланов, Ейолфсон отклони топката с глава, удари се в Станчев и отиде в Райнов, който от няколко метра откри резултата

24'
  • Центриране на Миланов отдясно в наказателното поле на Черно море, Митрович улови кълбото

21'
  • Пряк свободен удар за Левски в центъра на терена, след изпълнението не се получи опасна атака за домакините

19'
  • Дени Алар получи топката в наказателното поле на Черно море, опита пас към Робърта, но бранител на Морето се справи със ситуацията

16'
  • Исмаил Иса има нужда от лекарска помощ

14'
  • Паулиньо опита атака по лявото крило за Левски след пас на Миланов, но не се получи удар към вратата на Митрович

11'
  • Пряк свободен удар за Левски. Алар центрира в наказателното поле на Черно море, но Райнов извърши нарушение срещу Попов

6'
  • Иса центрира отдясно, Букаси игра с глава, но топката излезе в аут

5'
  • Опасна атака за Черно море, Иса опита да комбинира със съотборник отдясно по атаката на Черно море, но нямаше опасност за Миятович.