• 4 минути добавено време

90+1'
  • Смяна в Ботев. Шопов излиза, Радослав Апостолов влиза

90+1'
  • Изравнителен гол за Ботев! Кристиан Димитров изравни резултата, след като засече топката след центриране от корнер и я прати неспасяемо в мрежата на Черниаускас

88'
  • Али Соу реализира гол от дузпа, която Петър Костадинов отсъди за нарушение на Ничев срещу Енрике

86'
  • Директен червен картон за Вутов, който си позволи да бутне съдията Костадинов.

85'
  • Жълт картон за Пинто

81'
  • След корнера Евандро със задна ножица опита да реализира гол, но Кайзер отново беше на ниво

80'
  • Али Соу с отличен удар опита да матира Кайзер, но вратаря изби в корнер.

79'
  • Жълт картон за Вутов за разкарване на топката

77'
  • Смяна в Ботев. Кристиан Добрев влиза, излиза Кардосо

76'
  • Евандро с перфектен удар изравни резултата, след перфектен пас на Пинто

74'
  • Удар на Малинов попадна право в ръцете на Кайзер

73'
  • Жълт картон за Евандро, след като наруши правилата срещу вратаря на Ботев Кайзер

72'
  • Корнер за Ботев. Неделев центрира, а след продължението на атаката Балтанов се оказа в положение на засада.

70'
  • Удар на Евандро, Кайзер спаси

69'
  • Смяна в ЦСКА. Тиаго излиза, влиза Евандро

67'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА, Балтанов е нацелен след удара на Пинто

66'
  • Пиргов и Вутов имаха нужда от лекарска помощ

65'
  • Жълт картон за Жанио Бикел,

63'
  • Корнер за ЦСКА, отново отбраната на гостите се справи

61'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението нямаше опасност за Кайзер, а феновете на "червените" подкрепяха сериозно отбора си.

59'
  • Жълт картон за Балтанов при претенциите

54'
  • Втори жълт картон за Филипов и Ботев ще доиграе двубоя с 10 души. Футболистите на Ботев заоградиха съдията и му потърсиха обяснения

53'
  • Али Соу се разписа във вратата на Ботев, след като далечен удар на Тиаго беше спасен от Кайзер

49'
  • Тиаго центрира в наказателното поле на Ботев, Енрике не стигна до топката

48'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Три минути е добавеното време на първото полувреме

45'
  • Удар на Малинов, в ръцете на Кайзер

44'
  • Пинто центрира в наказателното поле на Ботев,  Димитров се справи

44'
  • Васил Шопов получи жълт картон, след като спря Енрике при обещаваща атака на ЦСКА

43'
  • Корнер за Ботев. Неделев центрира, отбраната на ЦСКА се справи

42'
  • Пинто стреля от границата на наказателното поле, но топката нацели Соу

40'
  • Срещата се поукроти след двата гола на Ботев, доста брак има в действията на домакините

• Антов стреля, Кайзер изчисти в корнер

30'
  • Нов гол за Ботев. Балтанов от точката на дузпата с прецизен удар направи резултата 2:0 в полза на пловдивския тим.

27'
  • Малинов падна в наказателното поле на Ботев, отново нямаше дузпа

26'
  • Жълт картон за Филип Филипов

24'
  • Гол за Ботев Пловдив! Грешка на Черниаускас, който изчисти лошо топката напред попадна точно на волето на Неделев и той я прати неспасяемо в мрежата му.

22'
  • Нова спорта ситуация в наказателното поле на Ботев. Нови претенции за дузпа Пинто стреля, топката се отклони от ръката на Ничев, но отново нямаше дузпа

19'
  • Корнер за ЦСКА. Малинов центрира, Антов игра с глава, бранител изчисти

19'
  • Далечен шут на Малинов, но доста неточен и топката излезе в аут

17'
  • Тиаго центрира добре в наказателното поле на Ботев, Жоржиньо стреля добре с глава, но топката не намери целта, като мина на сантиметри от гредата

14'
  • Турицов опита центриране отдясно към наказателното поле, но не сполучи и топката излезе в аут

12'
  • Футболистите на ЦСКА играят с черни ленти на екипите в памет на Красимир Безински

• Малинов падна в наказателното поле на Ботев, след като Марин го удари леко с ръка в лицето, но съдията остави играта да продължи.