• Край на мача!

90+4'
  • Енрике Рафаел е сменен от Лясков.

90+2'
  • Страхотен пропуск за Ботев Пловдив. Антонио Вутов изведе със страхотен пас Тодор Неделев, който излезе сам срещу Витаутас и стреля покрай вратаря на ЦСКА, като насочи топката в очертанията на вратата, но Турицов успя да изчисти малко пред гол линията. Топката напусна очертанията на терена, въпреки че след това Ботев вкара гол, но имаше корнер.

88'
  • Радослав Терзиев удари Малинов в лицето, съдията Николай Йорданов подмина ситуацията.

86'
  • Гол за Ботев - 3:2! Тодор Неделев направи двойно подаване с Феребори Доре, след което нападателят остана сам срещу Витаутас и не пропусна да вкара за 3:2.

84'
  • Стойчо Атанасов е сменен от Томаш.

81'
  • Александър Тонев влезе в игра на мястото на Добрев.

79'
  • Малинов потърси изненадващ удар от фаул, но топката премина над напречната греда на вратата на Витаутас и излезе в аут.

75'
  • Пиргов фаулира Евандро и защитникът на Ботев получи жълт картон.

72'
  • Филипов влезе в игра на мястото на Джонатан Перейра.

70'
  • Гол за ЦСКА - 2:2! Рубен Пинто вкара много красив гол от пряк свободен удар. Пинто прати топовен удар и вкара топката в десния ъгъл на вратата на Кайзер.

69'
  • Али Соу е сменен от Евандро.

68'
  • Радослав Терзиев фаулира Малинов. Кристиан Димитров получи жълт картон за оспорване на съдийско решение. Опасен пряк свободен удар за ЦСКА.

67'
  • Тодор Неделев стреля от дистанция, но неточно в аут.

65'
  • Кардосо е сменен от Доре.

64'
  • Любослав Пенев бурно протестира край страничната линия заради играта с ръце от страна на Перейра в наказателното поле на Ботев.

62'
  • Али Соу имаше претенции за дузпа и протестираше, но съдията Николай Йорданов му показа жълт картон.

62'
  • Терзиев се опита да изчисти топката, но я изпрати в ръцете на Джонатан Перейра. Съдията Николай Йорданов имаше основание да посочи бялата точка. От щаба на ЦСКА имаха претенции за дузпа, но Йорданов не свири такава.

61'
  • Жоржиньо центрира в наказателното поле на Ботев, където Али Соу скочи най-високо и стреля с глава, топката срещна напречната греда на вратата на Кайзер.

61'
  • Александър Тонев фаулира Стойчо Атанасов и футболистът на Ботев получи жълт картон.

59'
  • Тодор Неделев изпълни късо прекия свободен удар и пусна към Александър Тонев в наказателното поле на ЦСКА. Тонев отправи много хубав удар, Витаутас спаси, а след това топката рикошира в крака на Балтанов, който не успя да засече и топката излезе в аут.

54'
  • Жанио Бикел фаулира Александър Тонев. Николай Йорданов показа втори жълт картон на Жанио Бикел и ЦСКА остана с човек по-малко.

53'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Терзиев фаулира Малинов и получи жълт картон.

45'
  • Центриране в наказателното поле на Ботев, Чорбаджийски стреля с глава, но неточно в аут.

40'
  • Енрике Рафаел подаде към Али Соу, който излизаше сам срещу Кайзер, но в последния момент играч на Ботев се намеси и изчисти в корнер.

39'
  • Гол за ЦСКА - 1:2! Али Соу е безкомпромисен и прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Кайзер, който нямаше никакви шансове.

33'
  • Съдията Николай Йорданов свири дузпа за ЦСКА в 31-та минута. Енрике Рафаел проби, след което центрира в наказателното поле на Ботев, Джонатан Перейра се хвърли на шпагат, топката срещна първо лявото му рамо, а след това защитникът игра с топката с дясната си ръка.

31'
  • Али Соу финтира двама играчи на Ботев, след което стреля, но топката се спря в гърба на Малинов, а след това Терзиев изби топката в корнер.

30'
  • Гол за Ботев - 2:0! Джонатан Перейра влезе бурно в краката на Жанио Бикел, където останаха съмнения за нарушение. Топката стигна до Тодор Неделев, който пусна перфектен пас към Антонио Вутов. Вутов финтира Чорбаджийски в наказателното поле на ЦСКА, а след това вкара топката във вратата на Витаутас.

26'
  • Кристиян Малинов стреля от фаул, но над напречната греда на вратата на Кайзер.

21'
  • Стойчо Атанасов удари без топка Джонатан Перейра. Съдиите маркираха нарушение в полза на Ботев, но Николай Йорданов не показа никакъв картон на Атанасов.

18'
  • Турицов фаулира Кардосо и получи жълт картон.

17'
  • Жанио Бикел получи жълт картон за нарушение в центъра на терена.

16'
  • Гол - 1:0 за Ботев! Тодор Неделев реализира дузпата. Неделев прати топката в горния десен ъгъл на Витаутас, който хвана ъгъла, но не успя да направи нищо повече.

14'
  • Дузпа за Ботев! Божидар Чорбаджийски фаулира Лазар Марин и съдията Николай Йорданов свири дузпа. Чорбаджийски изрита Марин.

13'
  • Центриране в наказателното поле на ЦСКА, Витаутас улови сигурно топката.

11'
  • Далечен удар на Александър Тонев, но топката излезе в аут.

7'
  • Тодор Неделев центрира от корнер в наказателното поле на ЦСКА, Витаутас увисна, но топката бе избита от футболист в червено.

5'
  • Тодор Неделев играе мач номер 200 с екипа на Ботев във всички надпревари.

• След груба грешка в защитата на Ботев, Али Соу излезе сам срещу Даниел Кайзер и стреля, но неточно в аут.