• 120+1’ (д) Димитър Пиргов
  • 120+1’ (д) Антонио Вутов
  • 79’ Мартин Минчев
  • 120+1’ (д) Патрик Андраде
  • Ботев е последният полуфиналист за Купата на България след триумф при дузпите над Черно море!

120+1'
  • Дани Кики пропусна за Черно море и Ботев е последният полуфиналист за турнира на Купата на България!

• Антонио Вутов отбеляза за Ботев - 4:2

• Димитър Пиргов бе точен за Ботев Пловдив!

• Бившият играч на Ботев - Пламен Димов, прати топката над вратата на Ботев и направи пропуск за Черно море!

• Тодор Неделев върна гола и изравни резултата при дузпите

• Патрик Андраде откри резултата при дузпите за Черно море!

• Край на второто продължение - следват дузпи!

120+1'
  • Ударът на Васил Панайотов от бялата точка бе отразен от стража на Ботев - Даниел Кайзер. Ботев вече има голямо предимство!

• Мартин Минчев ритна Антон Карачанаков край тъчлинията и съдията Станислав Тодоров му показа жълт картон. Минчев опита да си вземе топката, след като футболистът на Ботев я "заклещи" между двата си крака, нещо, което няма право да прави, но това остана незабелязано от рефера.

118'
  • Крайният бранител на Ботев Лазар Марин опита много амбициозно изпълнение, но само преградите зад вратата на Иван Дюлгеров попречиха на топката да отлети на булеварда зад трибуната с ултрасите на Ботев.

111'
  • Абсолютно нищо интересно от двата тима след старта на второто продължение в Пловдив.

110'
  • Второто продължение на Коматево стартира!

106'
  • Първото продължение приключи с неточен удар на Мартин Минчев.

105+1'
  • Удар от сериозна дистанция на Дани Кики, но в обсега на Казйер, който няма проблеми да прибере топката в обятията си.

105'
  • Кристиан Добрев финтира прекрасно отляво Пламен Димов и центрира ниско, но Виктор Генев изчисти топката на първа греда.

102'
  • Феноменален пропуск за Ботев. Карачанаков видя Тодор Неделев отляво, а плеймейкърът на Ботев центрира с левия към далечната греда. Топката стигна до непокрития Кристиан Димитров, като защитникът отправи удар с глава, но с ужасяваща точност и топката излетя в аут.

98'
  • Жълт картон за Георги Китанов, който е на пейката, за протестиране срещу главния съдия Станислав Тодоров.

97'
  • Жълт картон за Патрик Андраде за "подлагане" с левия крак на Васил Шопов.

97'
  • Четвъртата смяна за Ботев също е факт - Кристиан Добрев заменя Феребори Доре.

96'
  • Шанс за Ботев Пловдив след свободен удар. Кристиан Димитров можеше да засече, но не успя и възможността за "канарчетата" стихна.

93'
  • Четвъртата смяна за Черно море е факт - Влиза Патрик Андраде, излиза Георги Илиев.

91'
  • Старт на първото продължение в Коматево!

91'
  • Равенство след редовните 90 минути между Ботев и Черно море - 1:1, следват продължения!

90+2'
  • Голям шанс за Ботев! Антон Карачанаков бе намерен абсолютно сам вляво и центрира по земя към Феребори Доре, но пасът на крилото на Ботев бе безобразен и Дюлгеров улови топката.

90+1'
  • Удар на Георги Илиев от сериозна дистанция, но Даниел Кайзер улови топката.

90'
  • Васил Панайотов центрира отляво от свободен удар, но топката бе твърде близо пласирана до Даниел Кайзер и той боксира напред.

90'
  • Трета смяна за Черно море: Излиза Аристоте Ндонгала, влиза Дани Кики.

86'
  • Лазар Марин стреля на далечна греда с глава след центриране от корнер, но ударът му бе прекалено крив, за да затрудни Дюлгеров.

81'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Мартин Минчев е герой за гостите. Младият футболист на Черно море овладя отдясно и финтира Димитър Пиргов и Лазар Марин. Последва много-много силен удар по земя към вратата на Кайзер от малък удар, а стражът на „канарчетата” не успя да се намеси, за да влети топката във вратата му – 1:1.

79'
  • Смяна за Ботев - излиза Еберт Кардосо, на негово място Лазар Марин.

74'
  • Еберт Кардосо се схвана и получава помощ от съотборника си Димитър Пиргов.

73'
  • Нова смяна за Черно море: Напуска Петър Витанов, на негово място влиза Мехди Фенуш.

71'
  • Тежък, фронтален удар на Тодор Неделев, но Пламен Димов сложи главата си на пътя на топката и му отне повече от минута време да стане. Дори имаше нужда от прегледите на медицинските лица, като в крайна сметка бившият футболист на Левски се изправи и продължи мача.

68'
  • Удар от пряк свободен удар на Тодор Неделев отляво. Халфът на "канарчетата" реши този път да стреля в близкия ъгъл, но нова изява на Иван Дюлгеров предотврати нов гол за Ботев.

67'
  • Жълт картон за Пламен Димов.

66'
  • Смяна за Черно море: Влиза Жоржиньо, излиза Радослав Василев.

66'
  • Ново центриране на Мартин Минчев отдясно за Георги Илиев. Все пак Димитър Пиргов се метна да пресече паса, а Кайзер не улови топката уверено, но Радослав Василев не успя да накаже грешката на вратаря на Ботев.

65'
  • Страховит удар на Тодор Неделев от пряк свободен удар. Капитанът на Ботев прати добре топката към вратата на Иван Дюлгеров, но някак стражът на Черно море изби в корнер.

64'
  • Нов добър шанс за Ботев, този път на сметката на Антонио Вутов. Халфът на Ботев стреля фронтално от вратата на Дюлгеров, но не разчете на голяма сила, а по-скоро на техника. Топката бе уловена от Иван Дюлгеров.

62'
  • Добър шанс за Ботев, на сметката на резервата Карачанаков. Тодор Неделев пусна отдясно към центъра за Антонио Вутов, а юношата на Левски продължи наляво за Карачанаков. Той залъга играч на Черно море и отправи изстрел, но Виктор Генев се хвърли, за да стопира удара на резервата на "канарчетата".

61'
  • Смяна за Ботев - излиза Александър Тонев, влиза Антон Карачанаков.

60'
  • Мартин Минчев опита амбициозно изпълнение. Младият офанизвен футболист на Черно море финтира отляво Ебер Кардосо и отправи удар с левия крак от малък ъгъл, но топката спря във външната страна на мрежата на Даниел Кайзер.

59'
  • Крилото на Черно море Мартин Минчев центрира остро отляво към Радослав Василев, но топката прелетя над нападателя на гостите.

59'
  • Голмайсторът за Ботев Пловдив - Феребори Доре, получи удар в главата при борбата за гола си и получи медицинска помощ. Нападателят на Ботев се завърна на терена с яркожълта превръзка на главата.

56'
  • Домакините стартираха настървено второто полувреме, като напълно логично това им донесе гол още в първите минути на срещата. Черно море пък не съумява да се "събере" и трудно владее за по-дълъг период от време топката, като това създава допълнително напрежение в играта на футболистите на Илиан Илиев.

55'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ! Ботев Пловдив откри резултата срещу Черно море в 52-ата минута. Васил Шопов прати центриране отляво към наказателното поле за Феребори Доре. Стрелецът на Ботев надскочи и пребори Виктор Генев и с глава прати топката към левия ъгъл на Дюлгеров, а ударът бе достатъчно точен, за да бъде неспасяем за вратаря на гостите - 1:0 за Ботев Пд.

52'
  • Нов шанс за Ботев, нов за Неделев. Феребори Доре овладя в наказателното поле с гръб към вратата. Той върна по земя за Неделев, който опита прехвърлящ удар над Дюлгеров, но стражът на Черно море внимаваше и улови топката.

50'
  • Голям шанс за Ботев Пловдив. Феребори Доре се пребори за топката с Пламен Димов и пусна успоредно за Тодор Неделев. Звездата на Ботев Пловдив стреля с десния крак от движение, но топката премина край вратата на Дюлгеров.

Тук Ботев бе длъжен да поведе в резултата.

47'
  • Начало на второто полувреме между двата тима.

45'
  • Не от най-вълнуващите първи 45 минути, особено щом става въпрос за отбори, които се намират в Топ 6 от Първа лига. Двата отбора разчитат на тактически футбол, като залогът е прекалено голям - класиране на полуфинал за Купата на България.

Ще се видим отново след 15 минути.

45'
  • Край на първото полувреме - Ботев Пловдив срещу Черно море 0:0.

45'
  • Васил Панайотов напредна отляво и опита да премине през няколко футболисти на Ботев Пловдив, но това нямаше как да се случи и топката в крайна сметка излезе в аут.

43'
  • Спорна ситуация в мача. Тодор Неделев бе изведен отляво с пас по земя, като плеймейкърът на Ботев можеше да комбинира успоредно с двама футболисти. Страничният съдия сигнализира за засада и играта продължи с топка за гостите.

37'
  • Нов шанс на Мартин Минчев, този път по диагонала, но топката премина встрани от левяия страничен стълб на Кайзер.

33'
  • Мартин Минчев залъга Филипов и Васил Шопов отляво и си отправи място за удар, но шутът с десния отлетя над напречната греда.

30'
  • Мигновен отговор на Ботев Пловдив - топката стигна отляво за Антонио Вутов, който можеше да изведе Васил Шопов, но вместо това Вутов стреля с левия, а неточно.

29'
  • Удар на Аристоте Ндонгала от средна дистанция, но в обсега на Даниел Кайзер.

29'
  • Антонио Вутов опита да изведе "в уличка" Феребори Доре, ала Виктор Генев се намеси добре и предотврати опасността за пловдивския тим.

26'
  • Ъглов удар за "моряците", като се създаде суматоха в наказателното поле на Ботев Пловдив, но в крайна сметка топката бе изчистена в нов корнер за Черно море.

23'
  • Напълно очаквано двата отбора играят по-прибрано предвид възможностите си, като единственото положение след малко повече от четвърт час игра е гредата на Феребори Доре. Ботев Пд владее повече топката, като Черно море съумява да се групира добре и атакува "канарчетата" още след централната линия на терена.

18'
  • Центриране на Аристоте Ндонгала от свободен удар, но защитата на Ботев се намеси, а накрая Кайзер улови.

15'
  • Греда за Ботев Пловдив! Първият голям шанс бе в актива на домакините, след като в десетата минута Феребори Доре засече центриране отляво на Пламен Димов. Нападателят намери място между Стефан Станчев и Виктор Генев и стреля с глава, а топката се отклони в напречната греда.

10'
  • Антонио Вутов опита центриране отляво за Феребори Доре, но преди него топката бе изчистена от Виктор Генев.

6'
  • Георги Илиев опита диагонален пас към Радослав Василев, но подаването бе по-дълго от нужното и Даниел Кайзер излезе и улови топката.

5'
  • Тихи първи минути на стадиона в "Коматево".

5'
  • Старт на последния четвъртфинал за Купата на България между Ботев Пловдив и Черно море!

• Стадион: Коматево
    Рефер: Станислав Тодоров
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport