0 : 3

• 10’ Козмин Моци
  • 18’ Якуб Швиерчок
  • 56’ (д) Мавис Чибота
  • Край на срещата! Класическа победа за момчетата на Станислав Генчев и място в четвъртфиналите.

90+3'
  • Голям пропуск на Швиерчок! Той получи отлично центриране от Мавис Чибота, свали си топката добре на гърди, но някак от 10 метра фронтално срещу вратата не успя да намери вратата на Валентин Галев.

90'
  • Светослав Дяков опита късмета си от около 20 метра, но ударът мина встрани от вратата на Валентин Галев.

83'
  • Димо Бакалов напред по десния фланг и намери главата на Мавис Чибота на задната греда, но ударът на нападателя беше слаб и не затрудни Валентин Галев.

77'
  • Георги Русев е заменен от Павел Петков в състава на домакините.

70'
  • Смяна за Лудогорец. Георги Терзиев е заменен от Драгош Григоре.

69'
  • Нов голям пропуск! След хубава многоходова атака Дан Битон беше изведен от Марселиньо на чиста позиция, но офанзивният халф не успя да уцели вратата на Галев от около 15 метра.

68'
  • Страхотен шанс пред Швиерчок! Полякът беше изведен сам срещу Валентин Галев, но от малък ъгъл не успя да преодолее стража на домакините.

64'
  • Смяна и в състава на домакините. Юлиян Попев заменя Васил Попов.

63'
  • Първа смяна в състава на Лудогорец. Марселиньо сменя Стефан Баджи.

60'
  • Лудогорец повежда с 3:0! Сисиньо беше настъпен в наказателното поле от Юлиян Попев и съдията на срещата отсъди 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Мави Чибота, който не сбърка за 3:0.

56'
  • Нова греда за домакините! След поредица от центрирания в крайна сметка Спас Георгиев успя да пласира подаване в наказателното поле, където Валдимир Николов се извиси и нацели отново левия страничен стълб на вратата на Ренан.

53'
  • Мавис Чибота се опита да си създаде пространство в наказателното поле, но ударът му в крайна сметка беше лек.

53'
  • Териториалното предимство в началото на втората част отново е за Лудогорец, но за момента без сериозни положения пред Валентин Ганев.

52'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част! Лудогорец води комфортно с 2:0.

45+1'
  • За малко трето попадение! След лошо избита топка от централен бранител на домакините Светослав Дяков опита шута си от 20 метра, но неговият изстрел беше добре спасен от Валентин Ганев.

42'
  • Греда за домакините! След грешка в центъра на терена на Стефан Баджи Спас Георгиев напред през центъра и от около 25 метра пласира страхотен шут в лявата греда на Ренан.

38'
  • Двоен пропуск за гостите! Първо Якуб Швиерчок се оказа на стрелкова позиция от около 20 метра, като ударът му беше париран от Валентин Галев. След това Стефан Баджи опита добавка, но не уцели вратата.

33'
  • Георги Русев се оказа на стрелкова позиция след ъглов удар, но ударът му мина доста над вратата на Ренан.

31'
  • Страхотен шанс за Септември! След разбъркване в наказателното поле Стефан Гаврилов успя да свие топката и от границата на наказателното поле да стреля към долния ъгъл на вратата на Ренан, който се намеси по чудесен начин.

26'
  • Стефан Гаврилов опита мерника си от около 30 метра, но топката премина доста встрани от вратата на Ренан дос Сантос.

23'
  • Втори гол за гостите! След ужасна грешка в центъра на терена на Георги Русев Стефан Баджи открадна топката и изведе Якуб Швиерчок сам срещу Валентин Галев. Полякът не направи грешка и хладнокръвно направи резултата 2:0.

18'
  • Първи жълт картон в срещата и той е за Якуб Швиерчок от състава на гостите.

16'

16'
  • Няколко поредни центрирания на домакините създадоха леко напрежение пред вратата на Ренан, но Козмин Моци в крайна сметка изчисти уверено.

15'
  • Гостите откриват резултата! След изпълнение на ъглов удар топката не беше добре изчистена от домакините. На задната греда Стефан Баджи намери Светослав Дяков, който центрира за Моци и румънецът вкара от малкото наказателно поле, необеспокояван.

10'
  • Първи корнер в срещата на сметката на гостите, но домакините се справиха с лекота.