Англия завърши наравно 1:1 срещу Унгария в световна квалификация. Роланд Салай изведе гостите напред от дузпа в 24-ата минута, а Джон Стоунс изравни в 37-ата минута. След това обаче възпитаниците на Гарет Саутгейт не успяха да стигнат до победен гол.

"Трите лъва" остава лидер в групата с 20 точки, докато маджарите са четвърти с 11 точки.

В 22-ата минута Шоу ритна в главата Него в наказателното поле и след намесата на ВАР главният рефер посочи бялата точка. Зад топката застана Салай, който вкара за 1:0.

В 37-ата минута англичаните изравниха. Фоудън центрира от пряк свободен удар, топката се удари в тялото на Райс и Стоунс засече във вратата за 1:1.

В добавеното време Гулачи изби удар с глава на Стърлинг. В 62-ата минута Стоунс бе близо до второ попадение, но този път с глава стреля над вратата.

До края на мача Грийлиш, Кейн и Уоткинс също пропуснаха и Англия трябваше да се задоволи с точка.