Русия спечели с 1:0 срещу Словакия и продължава да мечтае за първото място в група "Н" на световните квалификации. Автогол на Милан Шкриняр в 24-ата минута донесе трите точки на домакините. Гостите  създадоха една дузина голови положения и могат да съжаляват, че загубиха. Русия имаше блестящ Матвей Сафонов на вратата си, който отчая съперника.

Двубоят започна с пропуск на Александър Ерохин, но в следващите минути гостите взеха инициативата и няколко пъти обстрелваха опасно вратата на Сафонов.

Изненадващо Русия поведе в 24-ата минута. Сергей Терехов подаде на Захарян, който центрира остро, а Шкриняр си вкара автогол в опита си да изчисти топката с шпагат.

Хамшик пропусна да вкара в 31-ата минута, а до почивката вратарят Сафонов спаси удари на Куцка и Хараслин.

В началото на втората част съдията Антонио Матеу Лаос вдигна червен картон на Куцка, но бързо смени картона с жълт. Гостите продължиха да обстрелват Сафонов, но той отново показа класа при удари на Ханцко и Шранц.