Унгария допусна изненадваща загуба от Албания с 0:1 у дома в Будапеща в двубой от група I на световните квалификации. Армандо Броя вкара единствения гол 10 минути преди края на мача. Така албанците удържаха второто си място с една точка пред Полша. Унгария е едва на четвърта позиция.

Двубоят в Будапеща не предложи много емоции на зрителите в първите 45 минути, като и двата тима заложиха на защитата. Албанците изпитаха затруднения в средата на полувремето, когато се наложи да променят дефанзивния си план заради контузията на Етрит Бериша.

Маджарите ускориха темпото на игра, но така и не стигнаха до попадение. Заключителните 20 минути на мача бяха най-интересни за гледане, като и двата тима пропуснаха добри възможности. Така се стигна до 80-ата, когато Армандо Броя разпечата вратата на домакините и донесе успеха за своя тим.