Българският национал Симеон Славчев записа пълни 90 минути за своя Карабах, който стигна до 1:1 срещу ирландския Дъндолк във втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Резултатът от „Ориел Парк” дава известно предимство на азербайджанците преди реванша след седмица. Те обаче имат и основания да съжаляват, че не си тръгнаха с победа, след като успяха да поведат в резултата след само 4 минути игра. Испанецът Хайме Ромеро се отчете с чудесно изпълнение от ъглов удар, при който Махир Емрели спечели битката на „втория етаж”, а и вратарят на Дъндолк не се намеси по най-добрия начин – 0:1.

В 62-ата минута Славчев получи жълт картон, но остана на терена до последно.

Дванадесет минути преди края Дъндолк на свой ред изравни след центиране от ъглов удар, при което защитата на Карабах не се ориентира добре и позволи на топката да тупне във вратарското поле, където Маси я прати на пътя на Патрик Хобан – 1:1.