Шеф в Челси се закани на ПСЖ: Спомнете си какво стана на Световното клубно първенство Gulliver/GettyImages
Шеф в Челси се закани на ПСЖ: Спомнете си какво стана на Световното клубно първенство

Директорът на Челси Дейвид Бърнард изрази пълна увереност след жребия за осминафиналите на Шампионската лига, който противопостави лондончани на актуалния носител на трофея Пари Сен Жермен.

Бърнард подчерта, че клубът няма притеснения от предстоящия сблъсък и припомни успешното представяне на тима на Световното клубно първенство през изминалото лято. „Нямаме никакви притеснения от Пари Сен Жермен. Спомнете си какво се случи миналото лято на Световното клубно първенство“, заяви той в коментар за жребия.

Въпреки че призна класата на съперника като действащ шампион, представителят на Челси бе категоричен, че историята на срещите между двата отбора дава нужното самочувствие на „сините“. „Имаме достатъчно мачове срещу Пари Сен Жермен. Те са актуален носител на трофея, така че няма как да има подценяване. Ще бъде тежко, но не и страшно за нас“, допълни още Бърнард.