Босненският шампион Сараево изненадващо победи с 2:1 като гост белгийския Генк, където играе бившият бразилски футболист на ЦСКА и Литекс Тиаго Силва. Резултатът бе открит от гостите в 14-та минута чрез Адмир Рашчич. Ханс Корнелис изравни в 27-та от дузпа, а крайното 1:2 оформи Мухаремович в 86-та.

Копенхаген стигна до минимален успех с 1:0 при домакинството си на израелския шампион Бейтар Йерусалим. Маркус Албак бе точен в 9-та минута. След 53-та гостите доиграха мача с човек по-малко, тъй като червен картон получи Дерек Боатенг.

Стяуа и Елфсборг постигнаха победи с по 1:0 при гостуванията си съответно на Заглебие и Дебрецен. За румънците победата донесе Николае Гоян в 56-та минута, а за шведите Даниел Мобек в 65-та минута.

Рейнджърс победи с 2:0 шампиона на Черна гора Зета. Головете за шотландците отбелязаха Уеър в 55-та минута и МакКълък в 73-та. Хътън от Рейнджърс бе изгонен в 60-та минута след втори жълт картон.