Андорският Санта Колома се класира за втория квалификационен кръг в Шампионската лига. Това стана след поражение от 2:3 от арменския Банантс, но с общ резултат 3:3 и повече голове на чужд терен андорците са напред.

Главен съдия на срещата беше Николай Йорданов, който даде 6 жълти и един червен картон. Нранян от Банантс беше изгонен от българския съдия в 68-ата минута при резултат 3:1 за домакините, при този резултат те се класираха напред.

В даденото от съдията продължение гостите вкараха втори гол, който класира отбора напред. Лима откри резултата за Санта Колома в 20-ата минута, Ховсепян изравни в 29-ата минута.

Две минути след началото на второто полувреме Машумян направи резултата 2:1, а Хофсепян от дузпа направи 3:1 в 56-ата минута. В крайна сметка останали с десет човека домакините не успяха да запазят аванса си от два гола и отпаднаха от надпреварата.