Рома завърши 1:1 с Манчестър Юнайтед в мач от група F и по този начин „вълците” спряха победната серия на англичаните.

В 34-та минута испанецът Жерард Пике се разписа във вратата на домакините, след като бразилският страж Дони се представи много слабо.

През второто полувреме Рома натисна и логично стигна до изравнително попадение дело на Мансини, който се възползва от недоразбирателство между вратаря Томаш Кужчак и Уес Браун.

До края на мача домакините се опитаха да нанесат първа загуба за Юнайтед от началото на тазгодишните мачове в Шампионската лига, но футболистите на Манчестър удържаха на техния натиск.

В другата среща от групата Спортинг Лисабон победи с класическото 3:0 Динамо Киев и по този начин португалците продължават за турнира за Купата на УЕФА, а украинците отпадат от евротурнирите.

В 34-та минута Несмашни фаулира Лиедсон в наказателното поле на Динамо и съдията Стюарт Дугъл от Шотландия свири дузпа, която след 60 секунди бе реализирана от Полга.

Жоао Мутиньо направи резултата 2:0 след прецизен удар от разстояние, а крайното 3:0 оформи в 88-та минута Лиедсон.