Рейнджърс измъкна 0:0 от Цървена звезда и с общ резултат 1:0 от двете срещи се класира за групите на Шампионската лига.

Пред погледите на повече от 55 000 зрители на Мала Маракана в Белград звездашите изпуснаха да поведат в резултата през първото полувреме, когато Короман и Бурзанович направиха пропуски. В последните секунди на частта бившият футболист на ЦСКА Ибрахима Гай, който игра пълни 90 минути за домакините, получи жълт картон за нарушение срещу нападателя Жан-Клод Даршевил.

В 57-мата именно Даршевил пропусна единствената опасна ситуация пред вратата на Звезда като стреля в аут. Десет минути по-късно вратарят на Рейнджърс МакГрегър спаси изстрел на Короман, който беше най-чистото положение за сърбите в срещата.

Цървена звезда отива в турнира за Купата на УЕФА, което е добре за ЦСКА, тъй като българите най-вероятно ще бъдат поставени в първия кръг на турнира, ако преди това преодолеят кипърския Омония.