Рейнджърс победи с минималното 1:0 като домакин Цървена звезда в мач от третия квалификационен кръг от Шампионската лига.

Единственият гол падна едва в последната минута на двубоя. Сърбите бяха на прага от нулевото равенство, но Ново ги изненада в 90-та минута, секунди преди последния съдийски сигнал.

В другата среща от този кръг Бенфика се наложи с 2:1 над Копенхаген. Двете попадения за домакините реализира Коста в 25-та и 86-та минута, почетният гол за гостите реализира Хътчинсън.

Валенсия почти сигурно влезе в групите на Шампионската лига, след като в първия мач срещу Елфсборг победи като домакин с класическото 3:0.

Резултатът бе открит още в 7-та минута от Висенте, в 58-та бе покачен от Силва, а в 70-та Мориентес довърши шведския шампион.

Срещите-реванши са след две седмици - на 28/29 август.