Сениля и Арсенал се изправят един срещу друг в пореден двубой с марка Шампионска лига. Срещата е с начален час 22:00 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по Max Sport 3, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към събитието, като го проследи минута по минута.

Севиля няма победа вече четири последователни мача във всички турнири и ще се надява да се върня на пътя на успехите срещу именития си съперник. Испанският тим няма победа в Шампионската лига, като направи равенства с ПСВ и Ланс и има нужда от пълния комплект точки срещу лондончани.

Арсенал идва в Испания след тежко дерби с Челси, в което тимът на Микел Артета едва се измъкна от поражението. "Артилеристите" са с победа и загуба в груповата фаза и се нуждаят от трите точки, за да си гарантират спокойствие за своето класиране, тъй като разликите в групата са малки.