ПСВ Айндховен нарави знаменит обрат от 0:2 до 3:2 като гост на Севиля и изгхвърли андалусийци от ШЛ.

Домакините поведоха в 24-ата минута. Иван Ракитич изпълни статично положение и сложи топката на крака на Рамос, който не пропусна.

В самото началото на второто полувреме Маркос Акуня изведе Ен Несири сам срещу Бенитес. Мароканецът показа хладнокръвие и копна топката на Бенитес за 2:0.

В 68-ата минута Сержиньо Дест центрира в наказателното поле и намери Исмаел Сайбари, който с изкючително изпълнение прати топката в горния ляв ъгъл на Димитрович.

13 минути по-късно нидерландците изравниха, след автогол на Неманя Гудел.

Във втората минута на добавеното време на срещата Йорбе Вертесен намери появилия се като резерва Рикардо Пепи, който преодоля Димитрович и завърши невероятния обрат за нидерландците.

С победата ПСВ вече има 8 точки в актива си и е на втората позиция в групата, докато Севиля е само с 2 на последното място, на три точки от Ланс.