Лил направи сериозна крачка към класиране за елимионационната фаза в Шампионската лига. "Кучетата" надвиха с 1:0 у дома Залцбург в мач от група G. Единственият гол в мача вкара канадският национал Джонатан Дейвид в 31-ата минута.

С успеха френският първенец излезе на първо място във временното класиране с 8 точки, докато "биковете" са втори с точка по-малко. Трети е Севиля с шест точки, а четвъртият Волфсбург има 5 точки. В последния кръг Севиля гостува на Залцбург, а Волфсбург приема Лил.

Двата тима изиграха равностоен мач, който Лил спечели с единствения си точен удар. Той дойде в 31-ата минута. Тогава Дейвид се възползва от неумела намеса на вратаря Филип Кьон и вкара за крайното 1:0. До края на мача Брендън Аарънсън и Расмус Критенсен направиха пропуски за Залцбург и завързаха групата преди последните мачове.