Интер ще посрещне Бенфика на "Джузепе Меаца" в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Срещата е с начален час 22:00 и може да я проследите НА ЖИВО по Max Sport 4, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към сблъсъка, като го проследи минута по минута.

Миналогодишният финалист в Шампионската лига Интер ще се надява на ново добро представяне в турнира. Италианският тим започна добре сезона, като има идва едно поражение във всички турнири от старта на кампанията. Италианският тим ще се надява да спечели трите точки, за да преследва първото място в групата.

Бенфика ще търси реванш срещу този съперник, след като се изправи срещу него в четвъртфиналанта фаза на миналогодишното издание на турнира, а тогава Интер триумфира с общ резултат 5:3. Португалският боец може да бъде много опасен, като най-голямата сила на тима е скоростта и играта по крилата.