Българският полузащитник Георги Костадинов игра цял мач за своя АПОЕЛ Никозия срещу Слован Братислава при загубата с 0:2 в първи мач от третия квалификационен кръг.

Гостите от Кипър загубиха злощастно, след като имаха нещастието да си вкарат автогол в заключителните минути, а в продължението на срещата допуснаха втори гол, който сериозно наклони везните в полза на словаците.

Радослав Петрович си реализира нелепо попадение в собствената си врата четвърт час преди края, а в добавеното време на срещата в Братислава, резервата Роберт Мак се разписа за крайното 2:0.

Реваншът в Никозия е след седмица.

В другите мачове от Шампионска лига в сряда вечер Славия Прага нямаше проблеми с Унион Сен Жилоа, побеждавайки с 3:1, а Бодьо/Глимт се наложи с 1:0 като гост на полския Ягелония.