Защитникът на германския Унион Берлин Леонардо Бонучи изрази съжалението си след поражението от Реал Мадрид с 0:1 в испанската столица. Двубоят бе дебютен за Унион Берлин в груповата фаза на Шампионската лига.

Гостите от Берлин бяха близо до равенството и спечелване на точка, но Джуд Белингам отбеляза победния гол за Реал в четвъртата минута на добавеното време на срещата.

"Дълбоко съжаляваме за загубата. Този дебют в Шампионската лига олаче ни дава сили да продължим уверено сезона", написа 36-годишният италиански футболист в профила си в социалната мрежа Инстаграм след мача в Мадрид.

Леонардо Бонучи бе привлечен от Унион Берлин през лятото, след като бранителят се раздели с италианския Ювентус.