Реал Мадрид победи Унион като гост с 3:2 в 6-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига и завърши с пълен актив от 18 точки. В един момент обаче "кралете" изоставаха в резултата, но намериха сили да направят обрат.

"Странен мач. Контролирахме го добре в продължение на 40 минути, но след това луди две минути затрудниха нещата за нас. През второто полувреме се опитахме да бъдем по-ефективни, използвахме по-често центрирания от фланга, защото имаме играч, който много добре играе с глава и вкара два пъти. Хоселу вече има 8 гола, започна добре сезона и е важен за нас. Когато отборите се защитават плътно, той ни помага много благодарение на характеристиките си.

Себайос вкара заслужен гол. Той трябваше да премине през много, за да се върне в игра", каза старши треньорът на Реал Мадрид пред Movistar.