Валенсия продължи с равенствата и в Шампионската лига, след като направи 1:1 в Берн срещу местния Йънг бойс.

„Прилепите” в Испания имат натрупани цели седем хикса от девет кръга, но и в група Н от Шампионската лига продължават в същия дух. Испанците имат две ремита от трите си мача в карето, а това им отрежда третата позиция с две точки. За Йънг Бойс пък това беше първата точка в групата и швейцарците са последни.

Двубоят бе двуостър и в него първо гостите стигнаха до преднина в резултата. В 26-ата минута Карлос Солер изведе хубаво Миши Батшуай, той заобиколи вратаря и вкара за 0:1.

Йънг Бойс започна силно второто полувреме и скоро стигна до дузпа. Дани Парехо не прецени добре един свой шпагат и предизвика нарушение в наказателното поле на Валенсия.

Гийом Оро бе безапелационен от бялата точка и в 55-ата минута фиксира равния резултат в тази среща – 1:1.