Тотнъм се класира за 1/16-финалите на Лига Европа, след като спечели с 3:1 домакинството си на ЦСКА Москва на „Уембли“ от група „Е“ на Шампионската лига. Лондончани направиха обрат в срещата, за да стигнат до крайния успех.

Георги Миланов игра цял мач за руския отбор.

"Армейците" за последно бяха водени днес от Леонид Слуцкий.

Тотнъм започна силно мача и можеше да поведе още в 7-та минута, когато Ериксен центрира в наказателното поле на ЦСКА, където Деле Али стреля с глава, но топката премина на сантиметри встрани от десния стълб на вратата на Акинфеев.

Вратарят на ЦСКА направи отлично спасяване в 13-та минута, след като отрази далечен удар на Ериксен.

ЦСКА поведе в резултата с гол на Алан Дзагоев в 33-та минута след асистенция на Зоран Тошич.

Кристиан Ериксен асистира в 38-та минута за попадението дело на Деле Али.

Георги Миланов бе изведен на добра позиция в 43-та минута, но Уго Лорис отрази удара му.

Тотнъм направи пълен обрат в резултата в добавеното време на първата част след попадение дело на Хари Кейн.

Игор Акинфеев си отбеляза автогол в 77-та минута, като по този начин оформи крайния резултата в срещата.

В другия мач от групата Байер Леверкузен постигна класическа победа с 3:0 срещу Монако.

Юрченко изведе „аспирините“ напред в резултата с гол в 20-та минута.

Юлиан Бранд удвои преднината за Байер в 48-та минута.

Монако направи невероятен пропуск в 57-та минута, след като Корентен Жан нацели десния стълб на вратата на Рамазан Йозкан.

Домакините получиха правото да изпълнят дузпа в 82-та минута. Вендел стреля от бялата точка, но топката срещна напречната греда, след което се удари в гърба на Морган де Санктис и влетя в мрежата му.