Испанският Севиля постигна победа с 3:1 в последния си мач от група Е в Шампионска лига, след като победи като гост френския Рен. Испанците не оставиха никакво съмнение в по-голямата си класа от французите на „Стад Роажон”, след като Жул Кунде откри резултата в 32-ата, а Ен Несири удвои в добавеното време на първата част.

Ен Несири реализира и третия гол във Франция, за да може младият нападател на домакините Жоржиньо Руте да намали резултата от дузпа четири минути преди края на редовното време.

Успехът не спомогна на Севиля да изпревари Челси в групата и така испанците продължават като втори класирал се отбор от групата с 13 точки, а англичаните имат една повече. Рен, от своя страна, няма да успее да продължи и в Лига Европа, след като остана последен с едва една точка, докато третият Краснодар е с пет пункта и руснаците ще играят във втория по сила европейски клубен турнир.