Отборите на Рен и Краснодар не успяха да се победят в първи двубой и за двата тима в група Е на Шампионската лига, след като срещата на „Роазон Парк" завърши при резултат 1:1. Домакините откриха резултата от дузпа в 56-ата минута, когато точен бе Серу Гираси. Кристиан Рамирес обаче изравни в 59-ата минута.

Звездата на французите Едуардо Камавинга на два пъти отправи опасни изстрели през първата част, като първият от тях прелетя над напречната греда, а вторият бе спасен от вратаря Матвей Сафонов.

Даниил Уткин пък пропусна добра възможност за гостите в 32-ата минута, като стреля по земя, но в последния момент ударът му бе блокиран от защитник на Рен.

Домакините получиха дузпа в 56-ата минута, когато Мартен Терие нахлу в наказателното поле и бе препънат в гръб. Серу Гираси бе точен от бялата точка - 1:0.

Само три минути след това обаче Краснодар изравни. Рамирес премина покрай защитник на ъгъла на наказателното поле и със силен удар отбеляза за крайното 1:1.

В следващия кръг Рен гостува на Севиля, докато Краснодар приема Челси.

РЕН – КРАСНОДАР 1:1

1:0 Серу Гирасу (дузпа) 56’

1:1 Кристиан Рамирес 59’