На празния стадион "Пепси Арена" във Варшава Легия и Реал Мадрид завършиха 3:3 в зрелищна битка от група F, а българският футболист Михаил Алексадров не попадна в групата на домакините за двубоя.

За Реал точни бяха Бейл, Бензема и Ковачич, а за Легия точни бяха Офое, Радович и Мулен.

Още в първата минута Реал Мадрид откри резултата. Бейл се разписа с отлично изпълнен удар от 23 метра и не остави шансове на Маларж.

Варан и Бензема опитаха интересни ситуации пред вратата на Маларж в средата на полувремето, за да се стигне и до нови ситуации пред полската врата пропиляни от Бейл и Роналдо.

Все пак в 35-ата минута Карим Бензема удвои преднината на "белия балет" с отлична асистенция на Бейл.

Само 5 минути по-късно домакините намалиха резултата. Офое с брилянтен шут се разписа във вратата на Реал.

През втората част Легия се върна в мача с нов гол. Мирослав Радович препарира Навас в 58-ата минута за 2:2.

Пет минути по-късно пропуск направи Бензема, а на няколко пъти и Роналдо не успя да даде преднина на Реал.

В 81-ата минута домакините пропуснаха дори да поведат в резултата, след като удар на Прийович намери ръцете на Навас. Две минути по-късно Тибо Мулен не остави шансове на вратаря на Реал и вкара топката с лек късмет, тъй като топката се удари и в страничната греда.

Реал изравни в 85-ата минута, след като Карвахал намери с пета Матео Ковачич, който се разписа за 3:3. В добавеното време на мача Реал нацели и напречната греда чрез Лукас Васкес. Така двата тима взеха по 1 точка.

В другата среща от тази група Борусия Дортмунд победи Спортинг с 1:0 с попадение на Рамос в 12-ата минута. Звездата на дортмундци Пиер-Емерик Обамеянг беше оставен извън групата за мача поради вътрешни причини.

В класирането лидер е Борусия Дортмунд с актив от 10 точки, Реал е втори с 8, Спортинг е с 3, а Легия е с 1 точка.