Слабите резултати на Аталанта в групите на Шампионска лига у дома спряха, след като италианският клуб надви с 1:0 Йънг Бойс на „Гевис Стейдиъм”.

След като шокира Манчестър Юнайтед в предния мач, Йънг Бойс пътува до Италия в търсене на втора поредна победа в ШЛ, за да се затвърди доброто им представяне в Европа. Рафаел Толой обаче реализира гол през първото полувреме, но съдбата „намигна” на швейцарския шампион, след като имаше засада в хода на атаката и Феликс Брих и ВАР отмениха попадението.

През второто полувреме обаче това не бе така, като в 70-ата минута Дуван Сапата намери с подаване Матео Песина, който отблизо матира отбраната на опонента.

Йънг Бойс не успя да намери отговор на попадението, а срещата за отбора завърши без удар във вратата, докато вратарят на гостите Фон Балмоос трябваше да прави спасявания, за да не набъбне аванса на „деа”.