Българският национал Георги Миланов влезе като резерва в 71-ата минута за ЦСКА Москва при поражението на тима с 0:3 при гостуването на Монако в двубой от група Е на Шампионската лига.

Радамел Фалкао на два пъти и Валер Жермен донесоха успеха на "монегаските".

Жермен даде аванс на домакините от Монако в 13-ата минута на срещата. Домакините удвоиха преднината си с гол на Радамел Фалкао в 29-ата минута, а гостите опитаха нещо интересно в 25-ата минута чрез Страндберг.

Фалкао направи резултата класически с попадение в 41-ата минута.

През втората част Миланов се появи на терена в 71-ата минута на мястото на Тошич, но не успя да се разпише.

Домакините пропуснаха нови шансове чрез Бакайоко и Гуидо Карийо, за да се стигне в крайна сметка до крайния резултат от 3:0.

Вратарят на ЦСКА Москва Игор Акинфеев продължава с анти-рекорда си, в който допуска поне един гол във всеки мач на московчани в Шампионска лига.

В другия мач от тази група Леверкузен победи Тотнъм с 1:0. Победното попадение за "аспирините" реализира Кевин Кампъл в 65-ата минута на срещата. На двубоя присъства и Димитър Бербатов, който беше гост на легендата Гари Линекер и анализа играта на два от бившите си отбори.

В класирането Монако е първи с 8 точки, Леверкузен е втори с 6, трети е Тотнъм с 4, а четвърти е ЦСКА с 2.