ЦСКА Москва с Георги Миланов в редиците си допусна домакинска загуба с 0:1 от английския Тотнъм в двубой от 2-ия кръг на група Е в груповата фаза на Шампионска лига.

Победното попадение за англичаните реализира Хьон Мин Сон в 71-ата минута на двубоя. Българският национал изигра пълни 90 минути. Въпреки липсата на част от титулярите на Тотнъм те стигнаха до пълния успех.

В 31-ата минута Миланов центрира в наказателното поле, но там Тошич стреля над вратата. Тотнъм отвърнаха с греда на Деле Али само 4 минути по-късно. Малко по-късно и Ардервейрелд пробва мерника си, но Акинфеев беше на мястото си.

През втората част Миланов стреля опасно в 54-ата минута, но Енияма застана на пътя на топката.

В 71-ата минута Сон успя да матира Акинфеев и да изведе тима си напред в резултата. Това попадение се оказа и победно за "шпорите".

Така в класирането Тотнъм е на второто място с актив от 3 точки след първата си победа, а ЦСКА е 4-ти с 1 точка.

В другата среща от групата Монако и Байер Леверкузен завършиха наравно 1:1. "Аспирините" откриха резултата в 73-ата минута с попадение на Хавиер Ернандес - Чичарито, а в 90-ата минута "монегаските" изравниха с гол на полския национал Камил Глик.

В класирането Монако е първи с 4 точки, а Леверкузен е на 3-ата позиция с 2.